🚨 اخبار ارز دیجیتال

۶۶٪ از مالکان Shiba Inu (SHIB) در زیان هستند زیرا قیمت نمی تواند حرکت کند.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB)، زمانی به عنوان قاتل دوج کوین و اخلالگر بالقوه بازار شناخته می شد رو در رو یک شکست قابل توجه آخرین داده‌های IntoTheBlock، یک شرکت پیشرو در تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال، آمار نگران‌کننده‌ای را برای علاقه‌مندان SHIB نشان می‌دهد: ۶۶ درصد از دارندگان در حال حاضر در وضعیت قرمز قرار دارند و به دلیل ناتوانی توکن در به دست آوردن شتاب در شرایط فعلی بازار، ضرر می‌کنند.

این سناریوی وحشتناک زمانی اتفاق می‌افتد که تنها ۲۸ درصد از سرمایه‌گذاران SHIB خود را در بخش سودآور دفتر کل می‌بینند و ۶ درصد باقی‌مانده به نقطه سربه‌سر می‌رسند، نه برنده می‌شوند و نه باخت. نگران کننده تر، تمرکز ثروت در اکوسیستم SHIB است، جایی که ۷۸ درصد از کل دارایی ها توسط گروه کوچکی کنترل می شود. سرمایه گذاران بزرگاین نشان دهنده سطح بالای تمرکز ثروت است که خطرات و نوسانات بیشتری را برای سرمایه گذاران متوسط ​​ایجاد می کند.

احساس سقوط غالب است

SHIB طبق آخرین آمار تجارت در سطح بسیار پایین ۰.۰۰۰۰۰۹۰۳۹ دلار قرار دارد که نشان دهنده کاهش ۰.۷۸ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و کاهش ۵.۸۶ درصدی در ماه گذشته است. این عملکرد ضعیف در حجم معاملات نیز منعکس شده است که در حال حاضر ۶۲.۲۸ میلیون دلار است که کاهش ۱۰.۰۳ درصدی را نشان می دهد. کاهش حجم معاملات نشان‌دهنده کاهش علاقه و احتیاط سرمایه‌گذاران است زیرا فعالان بازار موقعیت‌های خود را به گونه‌ای ارزیابی می‌کنند که در تلاش برای یافتن موقعیت هستند.

پویایی بازار فعلی برای شیبا اینو منعکس کننده نوسانات ذاتی بازار است. سکه های میم و اکوسیستم ارزهای دیجیتال گسترده تر. تمرکز دارایی ها در میان سرمایه گذاران بزرگ، همراه با زیان اکثر سهامداران، تصویر پیچیده ای از ثبات بازار و احساسات سرمایه گذاران SHIB را ترسیم می کند.

در آینده، عوامل کلیدی که ممکن است بر قیمت SHIB و پویایی سهامداران تأثیر بگذارد شامل تغییرات در احساسات بازار است. برجسته می کند و محیط اقتصادی گسترده تر که بر جریان سرمایه گذاری در دارایی های سوداگرانه تأثیر می گذارد. علاوه بر این، هر ابتکار یا مشارکت جدیدی که سودمندی یا پذیرش SHIB را افزایش دهد، می‌تواند بر ادراک سرمایه‌گذاران و ارزش‌گذاری بازار تأثیر مثبت بگذارد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا