🚨 اخبار ارز دیجیتال

۶۵۰ میلیون Dogecoin (DOGE) با افزایش مراحل قیمت به Robinhood منتقل شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ۱.۸۷ میلیارد DOGE به و از رابینهود نقل مکان کرد
  • قیمت DOGE افزایش می یابد

گزارش اخیر سرویس ردیابی ارزهای دیجیتال پیشرو Whale Alert نشان می‌دهد که حجم عظیمی از Dogecoin در ۲۴ ساعت گذشته با مشارکت پلتفرم سرمایه‌گذاری محبوب Robinhood منتقل شده است.

تقریباً دو میلیارد DOGE توسط نهنگ های ناشناس علاقه مند به این روش سرمایه گذاری منتقل شد.

۱.۸۷ میلیارد DOGE به و از رابینهود نقل مکان کرد

کارآگاه بلاک چین فوق الذکر، در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۲ تراکنش عظیم ارزهای دیجیتال را شناسایی کرد که هر کدام ده ها و صدها میلیون Dogecoin را حمل می کردند.

در مجموع ۱.۸۷ میلیارد memecoin DOGE جابه جا شد. حدود نیمی از آن‌ها توسط نهنگ‌های ارزهای دیجیتال ناشناس از رابین‌هود خارج شدند و تقریباً همان مقدار نیز پس از این برداشت‌ها به رابین‌هود واریز شد.

در میان سکه های برداشته شده، بزرگترین ارز دیجیتال حاوی ۲۵۰,۸۶۵,۱۶۴ DOGE به ارزش ۴۵,۷۷۷,۶۳۲ دلار است، در حالی که کوچکترین آن شامل ۶۰,۴۳۴,۳۶۵ Dogecoin به ارزش ۱۱,۰۰۳,۳۷۷ دلار است. در مورد رسوبات، نهنگ های ناشناس ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰، ۲۲۰,۰۰۰,۰۰۰ و ۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰ DOGE را به رابینهود منتقل کردند.

در مجموع، فیات معادل ۱.۸۷ میلیارد DOGE 196.9 میلیون دلار است.

نهنگ های دوج کوین اخیراً کاملاً فعال شده اند. DOGE از نظر ارزش بازار از سکه محبوب ADA پیشی گرفت و بالاتر از Cardano در رتبه هشتم در مقیاس CoinMarketCap قرار گرفت. ارزش بازار DOGE در حال حاضر ۲۶,۵۲۸,۷۲۹,۵۶۶ دلار است در حالی که سکه بومی Cardano ADA 24,083,566,755 دلار است.

با این حال، این اولین حادثه در سال جاری نیست. در اوایل ماه مارس، DOGE قبلاً با این معیار از ADA پیشی گرفته بود.

قیمت DOGE افزایش می یابد

دوج کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار، از روز دوشنبه افزایش قیمت چشمگیری را نشان داده و تا کنون بیش از ۹ درصد افزایش داشته است. در زمان نگارش این مقاله، DOGE پس از افزایش از ۰.۱۷۰۱ دلار دیروز، در ۰.۱۸۴۹ دلار تغییر می کند.

به طور کلی، DOGE در هفت روز گذشته ۴۳.۸۶ درصد افزایش یافته است. این افزایش توسط پلتفرم X ایلان ماسک ایجاد شده است که چندین مجوز ایالتی دیگر را برای پردازش پرداخت ها در ایالات متحده تضمین می کند.

این انتظار جامعه DOGE را افزایش داده است که ماسک در نهایت پرداخت های Dogecoin را در X ادغام کند، شاید مطابق با اظهاراتی که قبل از خرید توییتر بیان کرده است. ماسک غول فناوری یک بار اعتراف کرد که معتقد است DOGE برای پرداخت های خرد بسیار مناسب تر از بیت کوین است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا