🚨 اخبار ارز دیجیتال

۶۴ میلیون دلار اتریوم توسط نهنگ ها به دلیل افزایش قیمت از مبادلات خارج شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک نمایش قابل توجه از اعتماد به اتریوم (ETH)، نهنگ‌های ارز دیجیتال در مجموع برداشته شد طبق گزارش Lookonchain، ETH به ارزش تقریبی ۶۴ میلیون دلار از صرافی های اصلی. این فعالیت قابل توجه در بحبوحه افزایش قابل توجه قیمت ETH، افزایش بیشتر علاقه و حدس و گمان در بازار ارزهای دیجیتال رخ می دهد.

Lookonchain نشان داد که مقدار قابل توجهی از ETH از کنترل صرافی ها به محیط های امن تر منتقل شده است. به طور خاص، یک آدرس اتریوم با برچسب 0x8B94، ۱۴۶۳۲ ETH را از بایننس به ارزش تقریبی ۴۵.۵ میلیون دلار جذب کرد. این عقب نشینی عظیم بیهوده رها نشد. در عوض، وجوه به طور فعال در شش روز گذشته به اشتراک گذاشته شد.

علاوه بر این، تجزیه و تحلیل ظهور دو کیف پول نهنگ جدید در دو روز گذشته را برجسته کرد که مجموعاً ۶۰۰۰ ETH معادل ۱۸.۷ میلیون دلار را از Kraken به مقصدهای ناشناخته منتقل کردند. این حرکت نشان دهنده روند رو به رشد سرمایه گذاران در مقیاس بزرگ برای ایمن سازی مقادیر زیادی از اتریوم خارج از پلتفرم های صرافی است.

نهنگ های اتریوم در حال افزایش هستند

پویایی بازار فعلی زمینه این معاملات مهم را تشکیل می دهد. قیمت اتریوم می ایستد با افزایش چشمگیر ۱.۳۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و ۳۸.۲۶ درصدی در ۳۰ روز گذشته به ۳۰۵۹ دلار رسید. علاوه بر این، حجم معاملات اتریوم با ۹.۷۷ درصد افزایش به ۱۳,۸۱۰,۴۹۸,۲۱۰ دلار در مدت مشابه ۲۴ ساعته رسید که نشان دهنده افزایش علاقه و فعالیت در این ارز دیجیتال است.

مثل قبل گزارش شده است کیف پولی که توسط U.Today مظنون به ارتباط با غول بلاک چین جاستین سان است اخیراً ۱۳۷۸۰ ETH چشمگیر از بایننس به ارزش تقریباً ۴۱.۲۴ میلیون دلار خریداری کرد. این خرید بخشی از یک الگوی بزرگتر است، به طوری که کیف پول ادعایی جاستین سان در کمتر از دو هفته در مجموع ۱۶۸۳۶۹ ETH (به ارزش تقریباً ۴۸۷ میلیون دلار) از Binance و DEX جمع آوری کرده است.

اینها بهبودها این امر به احساس خوش‌بینی فزاینده در میان سرمایه‌گذاران اتریوم، به‌ویژه به اصطلاح «نهنگ‌ها» که مقادیر قابل‌توجهی از ارز دیجیتال را در اختیار دارند، نشان می‌دهد. از آنجایی که این سرمایه گذاران در مقیاس بزرگ به برداشت مقادیر قابل توجهی ETH از مبادلات ادامه می دهند، بازار وضعیت را از نزدیک زیر نظر دارد. نتایج این حرکت ها ممکن است نشان دهنده چشم انداز صعودی برای آینده اتریوم باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا