اخبار ارز دیجیتال

انتقال ۶۲۱ میلیون دلاری بیت کوین تغییر بزرگی را در دستان ناشناخته به جا گذاشت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تغییر لرزه ای که امروز در سراسر جهان کریپتو طنین انداز شد، انتقال عظیم ۱۰۰۰۰ بیت کوین معادل ۶۲۱ میلیون دلار، پایه های صرافی بزرگ کوین چک را تکان داد. در تراکنش عظیمی که توسط Whale Alert مشاهده شد، به نظر می‌رسد که حجم عظیم به سمت آدرس «bc1q4j» حرکت می‌کند، هدفی آشنا با ۵۲ سابقه تراکنش قبلی.

چنین برداشت‌های قابل توجهی از صرافی‌ها اغلب به معنای انباشت استراتژیک یا انتقال دارایی‌ها به کیف پول‌های مجزا است و نشانه روند صعودی سرمایه‌گذاران است. برعکس، حرکت توکن ها به سمت مبادلات اغلب نشان دهنده آمادگی برای فروش است.

با وجود انتظارات صعودی، واکنش بازار غیرمنتظره بود و قیمت بیت کوین پس از عقب نشینی گسترده کاهش یافت. روند این ارز دیجیتال که در حال حاضر ۶۱۸۹۰ دلار قیمت دارد، تصویر متضادی را نشان می دهد. کندل روزانه در بیت کوین رشد ۱.۲ درصدی را نشان می دهد، انتظارات را گیج می کند زیرا خروجی قابل توجهی از Coincheck وجود دارد.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

پیامدهای حاصل از این انتقال عظیم ناظران را با سؤالاتی در مورد هدف انتقال چنین مقدار قابل توجهی از بیت کوین به دستان ناشناخته مواجه کرده است. در حالی که گمانه زنی های زیادی در مورد دلایل این مانور عظیم وجود دارد، برخی از تحلیلگران آن را به عنوان یک شاخص بالقوه از احساسات بازار می دانند.

از آنجایی که بیت کوین با افزایش شهاب‌سنگ و تلاطم‌های گاه به گاه همچنان بر سرفصل‌های خبرها ادامه می‌دهد، سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به کریپتو مجبورند در مورد پیامدهای این انتقال عظیم و اثرات موج‌دار آن بر بازار ارزهای دیجیتال فکر کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا