🚨 اخبار ارز دیجیتال

۶۰۰ میلیارد توکن شیبا اینو (SHIB) در ۲۴ ساعت: همه آنها به کجا می روند؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در ۲۴ ساعت گذشته، ۶۰۰ میلیارد توکن شیبا اینو در سه تراکنش جداگانه منتقل شد. این حرکات را می توان به عنوان نگاهی اجمالی به جریان دارایی ها در اکوسیستم فعلی SHIB در نظر گرفت.

اولین تراکنش از کیف پول Bithumb (0x9b1) مقدار زیادی SHIB را به یک کیف پول ناشناخته (0x95a) ارسال کرد. Bithumb ممکن است نقل و انتقالات از طرف یک مشتری یا انتقال وجوه در شبکه کیف پول خود را تسهیل کند. کیف پول هدف ممکن است یک سرمایه گذار خصوصی باشد که در حال تنوع یا آماده شدن برای تجارت دارایی های SHIB یا صرافی دیگری است.

نمودار SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

در تراکنش دوم، یک کیف پول مرتبط با Wintermute (0x4F8) تعداد قابل توجهی توکن SHIB را به همان کیف پول گیرنده (0x95a) منتقل کرد. Wintermute برای معاملات الگوریتمی و تامین نقدینگی خود شناخته شده است. این بدان معناست که آنها احتمالاً سبدهای خود را مجدداً متعادل می کنند یا نقدینگی برای جفت های معاملاتی شامل SHIB فراهم می کنند.

سومین تراکنش شامل کیف پول Robinhood (0x2eF) و همچنین ارسال SHIB به کیف پول خریدار (0x95a) بود. این حرکت می‌تواند بخشی از استراتژی مدیریت دارایی رابین‌هود باشد و احتمالاً مربوط به فعالیت‌های تجاری مشتری یا تعادل مجدد دارایی‌های SHIB باشد.

با عطف به تجزیه و تحلیل قیمت Shiba Inu، نمودار قیمت SHIB یک روند نزولی اخیر را نشان می دهد، با معامله توکن زیر میانگین متحرک کلیدی. سطح پشتیبانی در حال حاضر ۰.۰۰۰۰۰۹۶ دلار است و پشتیبانی اصلی بعدی ۰.۰۰۰۰۰۸۴ دلار است. در سمت مقاومت، SHIB با مانع ۰.۰۰۰۰۱۰۹ دلار و سپس ۰.۰۰۰۰۱۲۰ دلار مواجه است.

در یک سناریوی صعودی، اگر قیمت SHIB از سطح حمایت فعلی بهبود یابد و مقاومت فوری را بشکند، هدف بعدی می‌تواند سطح ۰.۰۰۰۰۱۲۰ دلار باشد. شکست موفقیت‌آمیز این مقاومت می‌تواند راه را برای حرکت به سمت سطح ۰.۰۰۰۰۱۴۰ دلار هموار کند که ناشی از افزایش علاقه سرمایه‌گذاران و پویایی بازار است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا