🚨 اخبار ارز دیجیتال

۶ سوالی که باید از JW Verret بپرسید – وکیلی که پول را ردیابی می کند اما از ارز دیجیتال دفاع می کند

JW Verret یک وکیل تحصیل کرده در هاروارد است که در دانشگاه جورج میسون امور مالی و حسابداری شرکتی را تدریس می کند. کار او در سال‌های اخیر به‌طور فزاینده‌ای با بخش کریپتو تلاقی پیدا کرده است، چیزی که به‌شدت مورد توجه لشکر دنبال‌کنندگان توییتر قرار گرفته است که او را به‌عنوان «BlockProf» یا استاد بلاک‌چین می‌شناسند. ۱) شما از نظر حرفه ای بسیار مشغول هستید – تدریس در […]

JW Verret یک وکیل تحصیل کرده در هاروارد است که در دانشگاه جورج میسون امور مالی و حسابداری شرکتی را تدریس می کند. در سال‌های اخیر، کار او به طور فزاینده‌ای با بخش کریپتو تلاقی پیدا کرده است، همانطور که لشکر دنبال‌کنندگان توییتر او که او را به‌عنوان «BlockProf» یا استاد بلاک‌چین می‌شناسند، کاملاً آگاه هستند.

۱) شما بسیار مشغول تدریس حرفه ای در دانشگاه جورج میسون، خدمت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار و حضور در دادگاه به عنوان شاهد خبره هستید. چگونه با ارزهای رمزنگاری شده آشنا شدید؟

من ۱۵ سال را به‌عنوان یک تنظیم‌کننده آزادی‌خواه و مسئول امور مالی، به نوشتن و اندیشیدن در واشنگتن دی سی گذراندم. برای ۱۰ سال اول، من هر چیزی را که در دوران داد-فرانک برای آن جنگیده بودم از دست دادم.

ویژگی ارز دیجیتال این است که یک انقلاب رایگان در امور مالی است. این برنامه مشکلات مالی را حل می کند یا هدف آن حل مشکلات مالی است که مقررات دولتی فقط برای حل آنها در نظر گرفته شده است. مقررات، واسطه ها را تثبیت می کند و ارزهای دیجیتال با بی نیازی از واسطه ها، مشکل را حل می کنند. و این برای من خیلی جالب بود.

۲) شما در کمیته مشاوره سرمایه گذار SEC خدمت کرده اید. شما منتقد بسیار سرسخت رئیس هیئت مدیره گری جنسلر بوده اید. آن تجربه چگونه بود؟

این یک تجربه خوب بود. وقتی هستر پیرس کمیسر SEC شد، من او را جایگزین کردم. به عنوان یکی از اعضای کمیته، من تعدادی نظرات مخالف نوشتم، بنابراین امیدوارم که هستر افتخار می کرد، اما فکر نمی کنم در آینده تحت نظر رئیس فعلی از من دعوت کنند. به نظر می رسد آنها در تلاش برای نابودی این صنعت هستند. او می‌توانست به صنعت دست بزند تا کارها را انجام دهد، اما هیچ علاقه‌ای به آن ندارد و بدترین‌ها را نادیده می‌گیرد و با برخی از بهترین بازیگران ارزهای دیجیتال Coinbase و Kraken کار می‌کند.

۳) شما از حامیان صوتی ZCash هستید. لطفاً علاقه خود را در آنجا توضیح دهید.

Zcash مشابه بیت کوین است، اما خصوصی است. این یک اختراع فوق العاده است. هر کسی که آن را توسعه دهد، شایسته دریافت جایزه نوبل است.

من مقدار زیادی بیت کوین دارم. من فکر می کنم این یک نوآوری فوق العاده است. با این حال، من معتقدم که پرداخت‌های روزمره به درجاتی از حریم خصوصی نیاز دارند و دستیابی به آن با بیت کوین دشوار است. من هم طرفدار مونرو هستم. دارای فناوری حفظ حریم خصوصی بسیار خوبی است. اما هر دو پروژه های بسیار خوبی هستند و شما می توانید هم عاشق رولینگ استونز و هم بیتلز شوید.

همچنین بخوانید: دیوان عالی می تواند به جنگ رمزنگاری SEC پایان دهد

هیچ نشانه حریم خصوصی دیگری مانند آن نیست. نوآوری های بسیار خوبی وجود دارد، اما به همان سطح از حریم خصوصی نیاز ندارند. مطمئناً موارد جالبی وجود دارد. پروژه های دیگری که من واقعاً در مورد آنها هیجان زده هستم Samourai Wallet و Sparrow Wallet هستند که حریم خصوصی را برای تراکنش های بیت کوین فراهم می کنند.

۴) به نظر شما آینده ارزهای رمزنگاری شده در این زمینه چگونه تعریف می شود؟ آیا به عنوان راهی برای حفظ حریم خصوصی بیشتر در تراکنش ها تعریف می شود؟ به این معنا که استفاده از آن نسبت به ابزارهای مالی سنتی آسان تر است؟ آیا تعریف شده است؟ با کارایی؟آیا با جرم تعریف می شود؟ یا ترکیبی از اینها خواهد بود؟

سوال جالبی است. فکر می کنم ترکیبی از همه این چیزها باشد. جرم و جنایت اغلب محل آزمایش فناوری های جدید است. مطمئنا برای اینترنت بود. در دهه ۱۹۹۰ بسیاری از مجرمان از اینترنت استفاده می کردند. من فکر می‌کنم قوی‌ترین نیرویی که تعیین می‌کند کدام ارزهای رمزپایه زنده می‌مانند، ترکیبی از کارایی و مقیاس است، اما همچنین فکر می‌کنم حریم خصوصی بخشی از آن خواهد بود. از آنجایی که دولت‌ها و شرکت‌های بزرگ با انتقال دارایی‌های غیرقابل اعتماد و بدون واسطه مبارزه می‌کنند، تنها راه محافظت از خود استفاده از سکه‌های حریم خصوصی و پروتکل‌های حفظ حریم خصوصی خواهد بود.

۵) در مورد زیر نیز به عنوان کارشناس اقدام می کنید. ایالات متحده در برابر استرلینگوف، این شامل موظف کردن دولت ایالات متحده به رومن استرلینگوف برای توسعه بیت کوین فوگ، یک میکسر ارزهای دیجیتال است. لطفا درموردش بهم بگو.

من زمان زیادی را به عنوان یک حسابدار پزشکی قانونی می گذرانم، اما به حفظ حریم خصوصی نیز علاقه دارم. برخی فکر می کنند این یک تناقض است. چگونه می توانید از حریم خصوصی خود در حین محافظت از پول خود اطمینان حاصل کنید؟ اما من اصلاً آن را یک تناقض نمی بینم. برخی از آگاه‌ترین افرادی که می‌شناسم، بازپرسان پزشکی قانونی هستند. من به اطلاعات عمومی اعتقاد دارم. مردم باید بیاموزند که خصوصی بودن چه چیزی لازم است. بدترین افراد در هنگام اشتباه کردن کمتر باهوش هستند و از ابزارهای حفظ حریم خصوصی به نحو مطلوب استفاده نمی کنند.

همچنین بخوانید: الیزابت وارن از پلیس می خواهد در سال ۲۰۲۴ به خانه او بیاید

در باره ایالات متحده در برابر استرلینگوف، من در زمینه حسابداری قانونی و پولشویی کمک های تخصصی ارائه می کنم. ادغام دیدگاه های حقوقی و حسابداری من برای کمک به تیم حقوقی مفید بود. ما همچنین برای کمک به مشتریان صرافی های بزرگ رمزنگاری در زمانی که دارایی های رمزنگاری آنها مسدود می شود، کار می کنیم. در نهایت وقتی متوجه شد که مشتری هیچ اشتباهی انجام نداده است اما توسط ردیاب رمزارز به اشتباه گزارش شده است، مشکل را حل می کند.

نکات مثبت کاذب در ردیابی ارزهای دیجیتال می تواند هزینه های واقعی داشته باشد و این یکی از نگرانی های من در مورد تسلط برخی شرکت های ردیابی است. به نظر می رسد TRM و Ciphertrace در تلاش هستند تا همه چیز را به درستی انجام دهند و توانایی های ردیابی خود را بیش از حد افزایش ندهند، اما این در مورد همه شرکت های این صنعت صدق نمی کند.

۶) شنیده ام که شما در مورد بشقاب پرنده ها نظر دارید. میشه بگی چی میدونی؟

من به پادکست های مربوط به تاریخچه تحقیقات یوفو بسیار علاقه مند هستم. برخی از موارد خوب هستند ورود عجیب عجیب غریب. من همچنین خواندن J. Allen Hynex را توصیه می کنم گزارش بشقاب پرنده های گردن بلند، این مربوط به گزارش Project Bluebook است. او استاد فیزیک در یک مدرسه کوچک بود که روزی نیروی هوایی از او خواست در مورد آن تحقیق کند. فکر می‌کنم آنها فکر می‌کردند که او قرار است نقش اول را داشته باشد، و شد، اما بعد تغییر کرد.

دولت اکنون چیزی نمی داند، درست مانند ۵۰ سال پیش. آنها ممکن است بیشتر از آنچه به اشتراک گذاشته اند بدانند، اما من فکر نمی کنم آنها متوجه شوند. افشاگری های خلبان نیروی دریایی بسیار تعجب آور است. بنابراین من فکر می کنم آنها وجود دارند. من حدس می‌زنم که بیشتر شبیه یک کاوشگر بدون سرنشین باشد تا آرماگدون یا یک توطئه. من فکر می کنم آنها فقط می خواهند ببینند ما قرار است چه کار کنیم.

نویسنده: Rudy Takala
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا