اخبار ارز دیجیتال

شرکای سرمایه ۵۴ میلیارد دلاری DAO، انجمن بازی‌های بلاک چین در آمریکای لاتین را فقط زنان اداره می‌کنند – مجله کوین تلگراف


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کلارا بولریچ به راه اندازی یک صندوق سرمایه گذاری 54 میلیارد دلاری کمک کرد، یک DAO فقط برای زنان، و انجمن بازی را تأسیس کرد تا به گیمرهای آمریکای لاتین نحوه کسب درآمد در بازی ها را آموزش دهد.

کلارا بولریچ باید خودش را شبیه سازی کرده باشد یا نیروهای تاریکی را احضار کرده باشد که نباید مداخله کنند. به نوعی، او توانسته است حدود چهار شغل را در یک زندگی جمع کند.

شغل اصلی او رهبری مؤسسه مالی خود، AlTi، مدیریت یک صندوق سرمایه گذاری خیره کننده است که از طریق ادغام اخیر به 54 میلیارد دلار تحت مدیریت افزایش یافته است. این به خودی خود کار به اندازه کافی بزرگ است.

او که یکی از اعضای زنان در بلاک چین است، کوموربی را نیز اداره می کند، یک DAO مختص زنان که به تامین مالی زنان و پروژه های خنثی جنسیتی اختصاص دارد.

من زنان بسیار کمی را در Crypto دیده‌ام، اما او می‌گوید که می‌خواهد آن را تا جایی که می‌تواند تبلیغ کند.

علاوه بر این، او همچنین بنیانگذار Ola Guild Games (OlaGG) است، یک انجمن بازی که به بهبود مهارت‌های 2.5 میلیارد گیمر موبایل آمریکای لاتین و افزایش درآمد آنها با استفاده از بازی‌های بلاکچین بازی و کسب درآمد اختصاص دارد. .

او به مجله می گوید که احساس خوشبختی می کند که در این مرحله اولیه با ارزهای دیجیتال، DAO و متاورس درگیر است.

پسران من، 9 و 11 ساله، تمام چرخه‌ای را که بلاک چین و ارزهای دیجیتال در حال حاضر ایجاد می‌کنند، زندگی خواهند کرد. و من نسبت به آن بسیار امیدوار هستم.

او که اصالتاً اهل آرژانتین بود، در ایالات متحده و ایرلند تحصیل کرد و سپس برای مدت کوتاهی در Banco Santander در اسپانیا در ایالات متحده مشغول به کار شد. او مدت زیادی آنجا نماند. کار در دنیای خفه کننده و متعارف مالی سنتی به وضوح قایق او را شناور نمی کند. کلمه مورد علاقه او مخرب است.

بیت کوین فقط پولی است که توسط ریاضیات پشتیبانی می شود. حدود هفت سال پیش با هم آشنا شدیم. اولش خیلی شک داشتم ولی بعد فکر کردم: آشفتگی بزرگ چیزی است که باید راه بروید.

همچنین بخوانید
ویژگی

بانکداری Unbanking چگونه به یک غریبه در مورد بیت کوین در کنیا آموزش دادم؟

ویژگی

هنوز استقلالی هستی؟خود حاکمیت مالی و مبادلات غیرمتمرکز

نوآوری مخرب

پس از مدت کوتاهی در سانتاندر، او توسط یک شرکت فناوری آرژانتینی به نام Collective Mind شکار شد. این شرکت به سرعت رشد کرده است. سپس، در سال 2000، او یک تجارت اداری خانوادگی ثروتمند را زیر چتر Guggenheim Partners راه اندازی کرد. در آن زمان، دفاتر خانوادگی به اندازه امروز رایج نبود.

بیش از 23 سال، او تجارت خود را از آمریکای لاتین به سایر نقاط جهان گسترش داده است. سه سال پیش، این تجارت مدیریت صندوق تبدیل به مشاوران سرمایه گذاری Alvarium شد و بیش از 20 میلیارد دلار سرمایه گذاری را مدیریت کرد و اخیراً با دو شرکت دیگر ادغام شد تا Alvarium Tiedemann Holdings، AlTi را با مدیریت بیش از 54 میلیارد دلار تشکیل دهد.

بولریچ برای متقاعد کردن مشتریان به سرمایه‌گذاری در فناوری‌های مخرب مانند بیت‌کوین با چالش‌هایی روبرو بوده است، اما ابتدا همکارانش را در مورد مزایای سرمایه‌گذاری‌های مداوم به جای طرح‌های ساده پول‌سازی متقاعد می‌کند. من یک نیاز داشتم.

بحث با شرکا بسیار مهم بود. یعنی سرمایه گذاری روی فناوری با تخصص فنی، نه تخصص مالی.

قصد او فقط نگاه کردن به ترازنامه های مالی نبود، بلکه کمک به فن آوری برای تأثیرات مفید بلندمدت بود.

او هیئت دارایی های دیجیتال را در Alvarium Tiedemann در سال 2019 راه اندازی کرد.

چیزی که باید بدانید این است که بیشتر مردم آنجا سرمایه گذاران سنتی هستند، بنابراین ایده رمزارز، بلاک چین، وب 3، دارایی های دیجیتال برای آنها واقعاً غریبه بود.

او ادامه می‌دهد و توانایی راه‌اندازی آن کمیته به ما این امکان را داده است که سرمایه‌گذاران سنتی را در مورد پتانسیل دارایی‌های دیجیتال و فناوری بلاک چین آموزش دهیم.

او احساس می کند ذهنیت مورد نیاز فنی تر و طولانی تر از امور مالی سنتی است. این منجر به دومین شرکت او به نام The Venture City در سال 2016 شد.

شهر مخاطره آمیز
Venture City یک شتاب دهنده برای تقویت پروژه های نوآورانه است.منبع: Venture City

Venture City شتاب دهنده ای برای تقویت پروژه های نوآورانه است، بنابراین ما از پشتوانه مالی، تخصص و پشتیبانی برای تحقق پتانسیل آنها برخوردار هستیم.

یک محرک کلیدی TVC بهبود دسترسی به محصولات و خدمات مالی است. در برخی از کشورهای آمریکای لاتین، تا 60٪ 70٪ از مردم حساب بانکی ندارند، که توانایی آنها را برای اصلاح وضعیت محدود می کند. بولریچ سرمایه گذاری TVC را راهی برای ترکیب فناوری و تخصص مالی با یک محصول اجتماعی سودآور می داند.

در حال حاضر 100 شرکت شتاب دهنده را پشت سر گذاشته اند و در واقع Fund 3 را راه اندازی کرده اند. بنابراین فاند 1 52 میلیون دلار و صندوق 2 75 دلار بود. [million]و برنامه ریزی کرد که Fund 3 در سال 2023 راه اندازی شود. این یک تجربه عالی بود. در اوایل، ما در مورد جامعه خود صحبت می کردیم و رویدادها و جلسات آموزشی زیادی را پیرامون محصولات خود ایجاد می کردیم.

در اینجا چند نمونه از پروژه‌های زیادی که The Venture City در آنها سرمایه‌گذاری کرده است آورده شده است:

جایگزینی مقاوم: Sturdy.Exchange یک توکن Web3 مبتنی بر NFT در اکوسیستم Flow است. هدف ما عدم تمرکز توزیع موسیقی است. این پلت فرمی برای هنرمندان، نوازندگان و هنرمندان است تا از NFT برای دستیابی به مخاطبان در اشکال جدید مالکیت و ابزار استفاده کنند.

Vero: یک برنامه کیف پول که از پزو آرژانتین و ارزهای رمزنگاری شده استفاده می کند و یک پلت فرم بازدهی DeFi را در خود جای داده و به کاربران امکان می دهد درآمدهای منظم دریافت کنند. هدف ما معرفی یک ارز دیجیتال قابل دسترس است.

Gamersafe: این برنامه ای است که بازی های چند نفره آنلاین را ایمن تر و سرگرم کننده تر می کند، کلاهبرداران، حساب های جعلی و تکراری را حذف می کند، سمیت درون بازی و تقلب را از بین می برد.

زن بلاک چین

او سال گذشته به Women in Blockchain (WiB) پیوست و امیدوار است مهارت‌ها، فرصت‌ها و آرزوهای زنان در بخش ارزهای دیجیتال را توسعه دهد.

او می‌گوید که ما بستری را برای زنان فراهم می‌کنیم تا ملاقات کنند، در گفتگو شرکت کنند و در تحصیلات خود پیشرفت کنند.

بنابراین WiB حیوانی بسیار متفاوت از Venture City من است که به دنبال شرکت‌ها می‌گردد و تصمیم می‌گیرد که صندوق در کدام شرکت‌ها سرمایه‌گذاری کند.

کلمبری
Komorebi یک DAO است که هدف آن بهبود نمایندگی برای زنان و کاربران غیر باینری ارزهای دیجیتال است.منبع: کوموربی

تنوع DAO ها

کوموربی یک عبارت ژاپنی شاعرانه و تقریبا غیرقابل ترجمه است که نور خورشید را که از میان درختان می تابد را توصیف می کند. همچنین یک DAO برای پروتکل‌های پیوندی است که به افزایش تنوع و شکستن موانع ورود به فضای بلاک چین اختصاص دارد.

طبق گفته شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر First Round، فرآیند فکری پشت این موضوع این است که استارت آپ های تحت رهبری زنان تنها 2.3 درصد از سرمایه گذاری خطرپذیر را دریافت می کنند، اما همه سرمایه گذاری های تیم های مؤسس مرد تا 63 درصد بهتر عمل می کنند.

همچنین بخوانید
ویژگی

چرا آنیمیسم به شخصیت های ژاپنی سرآغازی برای NiFTy در بلاک چین می دهد؟

ویژگی

ویلیام شاتنر خاطرات مورد علاقه خود را در بلاک چین WAX نشانه گذاری می کند

با عضویت در کوموربی می توانید صدای زنان را در زمینه فناوری و مالی تقویت و تقویت کنید. من قدردانی می کنم که موانع زیادی برای زن بودن در امور مالی وجود نداشت، اما در فناوری با موانع بیشتری روبرو شدم. بنابراین آنچه برای من در اینجا مهم است این است که می‌توانیم فرصت‌هایی برای کمک به زنان پیدا کنیم تا صدای خود را در بلاک چین و رمزارز پیدا کنند.

او می‌گوید افزودن تنوع به دنیای ارزهای دیجیتال و بلاک چین یک برد برد برای همه است.

من نمی گویم که صدای زن باید بر صدای مرد غالب باشد. هیچ کدام. من واقعا معتقدم که داشتن دیدگاه ها و تجربیات متنوع در تصمیم گیری منجر به نتایج بهتر می شود. نقش من این است که بستری اضافی برای زنان فراهم کنم تا اشتیاق و بینش خود را نشان دهند.

زمانی که بولریچ پروژه مورد علاقه تیمش را پیدا می کند، آن را به DAO می آورد، جایی که همه در مورد تایید یا عدم تایید آن رای می دهند. DAO یک زاویه بسیار جالب است که به شما امکان می دهد در چیزی بزرگتر از صرف پول انداختن در آن شرکت کنید.

رئیس نهایی: کسب درآمد در یک کشور فقیر با P2E

بازی‌های صنفی Yield و Ola: اینها DAO هستند. Yield Guild Games (YGG) توسط Gabby Dizon و Beryl Li در سال 2018 تأسیس شد تا بازیکنان فیلیپینی را وارد بازی و ارزهای دیجیتال کند. بازیکنان می توانند درآمد خود را با برنده های P2E تکمیل کنند. OlaGG یک subDAO است که مفهوم موفقیت آمیز جغرافیایی را به بازار اسپانیایی ها (آمریکای لاتین به استثنای اسپانیا، برزیل، اسپانیایی ها در ایالات متحده) گسترش می دهد.

ایده Ola Guild Games ایجاد گنجاندن اجتماعی و اقتصادی در جامعه اسپانیایی زبان از طریق بازی است. پلتفرم اصلی آن Axie Infinity است، اما گزینه هایی برای کار با سایر سیستم های بازی P2E نیز دارد. این مفهوم در فیلیپین در طول همه‌گیری سرچشمه گرفت. کاربران در حال تکمیل بودجه خود با بازی های P2E یا چند برابر دستمزد متوسط ​​هستند.

یک سوم اسپانیایی زبان ها روزانه 1.90 دلار درآمد دارند که سازمان ملل متحد این درآمد را به شرح زیر تعریف می کند: فقر شدیدتقریباً نیمی از آنها به محصولات بانکی یا مالی دسترسی ندارند. با این حال، بیش از 58 درصد از جمعیت در آمریکای لاتین بازی‌های موبایلی را انجام می‌دهند، که برابر با بیش از 273 میلیون کاربر است.

بنابراین ایده اولا این است که چگونه می توانیم مردم را درگیر کنیم، به آنها آموزش دهیم، آنها را در مورد ابزارهای جدید Web3 آموزش دهیم و واقعاً شمول مالی ایجاد کنیم. ممکنه به خاطر بازی باشه

انجمن همچنین در نظر دارد برنامه‌های آموزشی ایجاد کند تا کاربران برای دستاوردهای آموزشی خود پول دریافت کنند و ساختار شغلی داشته باشند که در صورت آموزش، به عنوان مثال در توسعه بازی، به سمت آن حرکت کنند.

ارائه دهندگان کمک های سنتی غربی احتمالاً با یافتن یک بازی بلاک چین که به کشورهای در حال توسعه اجازه می دهد به جای تکیه بر بسته های کمکی با رشته های متصل، پله های توسعه را بالا ببرند، دچار حمله قلبی می شوند.

اگرچه این پروژه مخاطبان زیادی دارد و به خوبی تعریف شده است، اما این پروژه هنوز در مراحل اولیه خود است.

او می‌گوید که شرکت Ola و همکاری با تیم من در آمریکای لاتین نشان دهنده تمایل من برای بازپرداخت و ارائه فرصت‌ها در بازارهایی است که به منابع مشابه اینجا در ایالات متحده دسترسی ندارند. ما می‌خواهیم تمام آموزش‌هایی را که می‌توانید در مورد ساختار DAO که در Web3 پیدا می‌کنید به شما ارائه دهیم و به شما کمک کنیم آن فناوری‌ها را بپذیرید و زنده کنید. نه تنها داشتن آن راحت است، بلکه برای آمریکای لاتین ضروری است.

من می خواهم با به اشتراک گذاشتن تجربه و دانش خود در مورد وب 3 و سازمان های غیرمتمرکز، تغییر مثبتی در کشور خود ایجاد کنم. [Argentina].نویسنده: Julian Jackson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا