🚨 اخبار ارز دیجیتال

۵۰۰۰۰ دلار سطح کلیدی بیت کوین باقی می ماند: معامله گر

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • سطح مهم
  • مهمترین آزمون

به گفته تاجر گلن گودمن، بیت کوین با یک وضعیت حیاتی مواجه است سطح مقاومت نزدیک به ۵۰۰۰۰ دلار است اما هنوز به طور قانع کننده ای نقض نشده است.

این سطح به عنوان یک نقطه مهم برای احساسات بازار کوتاه مدت بیت کوین برجسته می شود.

این ارز دیجیتال پرچمدار در حال حاضر با قیمت ۴۵۰۳۹.۵۹ دلار معامله می شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۹ درصد رشد داشته است.

سطح مهم

نمودار به اشتراک گذاشته شده توسط گودمن الگوی نوسانی را نشان می دهد که در آن بیت کوین با خط مقاومت ۵۰۰۰۰ دلاری دست و پنجه نرم می کند.

در سال گذشته، بیت کوین کاهش چشمگیری را نسبت به بالاترین حد خود تجربه کرد و به دنبال آن یک دوره تثبیت و اخیراً روند صعودی را تجربه کرد.

حجم معاملات نشان داده شده در پایین نمودار، فعالیت کمتری را در طول دوره تجمیع نشان می دهد، که نشان می دهد سرمایه گذاران رویکرد محتاطانه ای را در پیش گرفته اند.

خط نقطه چین آبی سطح ۵۰۰۰۰ دلار را نشان می دهد، آستانه ای که چندین بار آزمایش شده است.

مهمترین آزمون

شکست بالاتر از سطح فوق می تواند قابل توجه باشد که نشان دهنده پتانسیل سود بیشتر است. با این حال، آزمایش مکرر این سطح بدون هیچ پیشرفت واضحی بر عدم اطمینان در بازار تأکید می کند.

گرت ون لاگن، تحلیلگر، اشاره می کند که حرکات قیمت بیت کوین قبل از شکستن رکوردهای قبلی، معمولاً شامل بسته شدن در سطوح اصلاحی فیبوناچی ۶۱.۸-۷۸.۶ درصد است.

پس از آن آزمایشی از سطح ۶۱.۸٪ و به طور بالقوه یک صعود سهموی بالاتر از بالاترین رکورد قبلی انجام می شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا