اخبار ارز دیجیتال

Max Keizer دلیل آن را توضیح می دهد که هدف فوری بیت کوین ۵۰۰۰۰ دلار است

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مکس کیزر، مدافع بیت کوین و مشاور استراتژی پذیرش بیت کوین نایب بوکل، رئیس جمهور السالوادور، اکنون انتظار دارد که بیت کوین به زودی پس از «تاخیر» به دلیل شرایط خاص، به یک هدف خاص برسد.

“۵۰۰۰۰ دلار اکنون هدف فوری است”

در یک توییت اخیر، بیت‌کوینر و ماکسیمالیست بیت‌کوین کایزر، درباره فروش بیت‌کوین اخیر Grayscale از بیت‌کوین تراست (GBTC) اظهار نظر کرد.

طی دو روز گذشته، صندوق تامینی ارزهای دیجیتال، مقادیر انبوهی از ۱۵۹۸۶ بیت کوین فروخته است. ۱۳۱۷۹ بیت کوین و ۱۰۸۷۲ بیت کوین در مجموع ۱.۶۱۸ میلیارد دلار ارزش گذاری شد. در توضیح این موضوع، کایزر توییت کرد که تعادل GBTC به دست آمده است.

پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار به ۱۱ شرکت چراغ سبز نشان داد تا ETF بیت کوین خود را برای معامله باز کنند، کایزر مثبت است که افزایش پیش بینی شده بیت کوین به ۵۰,۰۰۰ دلار “به دلیل مسدود کردن خرید ETF BTC توسط برخی از بازیکنان Wall St.” به تعویق افتاده است. “

کایزر در اوایل ژانویه در توییتی در این باره نوشت و به طور خاص از مدیرعامل غول بانکی ونگارد به عنوان فردی نام برد که با ممنوع کردن خرید ETF بیت کوین برای مشتریان از رشد ارز دیجیتال پرچمدار جهان جلوگیری کرد.

“دوران جدید پس از نصف شدن بیت کوین”

به طور کلی، کایزر معتقد است که: «دوران پس از نصف شدن» جدید بیت کوین صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین، که از سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۲۸ فعالیت خواهند کرد، توسط BlackRock & Wall Street مشخص می‌شوند.

دوره قبلی بیت کوین متعلق به مایکل سیلر و شرکت MicroStrategy بود که در آگوست ۲۰۲۰ شروع به خرید BTC با موجودی نقدی با هدف انباشت ۱٪ از عرضه در گردش بیت کوین کردند.

افزایش آدرس های BTC فعال

علی مارتینز، تحلیلگر کریپتو، پیشرفت قابل توجهی را گزارش کرد. افزایش کیف پول های بیت کوین فعال موم؛ اینها کیف پول های بیت کوینی هستند که بیش از ۱ میلیون دلار بیت کوین دارند. او گفت که این نشانه ای از “افزایش مشارکت نهنگ ها و استفاده از $BTC” است.

با وجود این، طبق آژانس داده‌های زنجیره‌ای Santiment، سرمایه‌گذاران کوچک بیت‌کوین در حال خروج از بیت‌کوین هستند زیرا تعداد کل کیف‌پول‌های بیت‌کوین تقریباً ۱۰۰ میلیون دلار است. ۱ بیت کوین در حال کاهش است. داده ها نشان می دهد که بیش از ۴۸۷۰۰۰ چنین کیف پول در چهار روز گذشته نقد شده است. این بدان معنی است که این کلاس نهنگ ارزهای دیجیتال در حال تسلیم شدن است و این می تواند منجر به جهش قیمت بیت کوین شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا