اخبار ارز دیجیتال

کشف ولگردی و قانونی شکنی ۵ میلیارد دلاری بیت کوین مگا ویلز، چه اتفاقی افتاد؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شرکت تحلیل زنجیره ای سانتی متر این یک روند جذاب در میان نهنگ های بیت کوین، به ویژه آنهایی که ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ بیت کوین دارند و آنهایی که ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ بیت کوین دارند، توصیف می کند. همچنین به نظر می رسد افزایش قابل توجهی در فعالیت نهنگ بیت کوین وجود دارد که با انباشته شدن نهنگ های بزرگ به بالاترین حد در ۲۰ ماه گذشته رسیده است.

علاوه بر این، Santiment تاکید کرد که در دوره پنج روزه گذشته بیشترین تعداد تراکنش به ارزش بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار از اواسط سال ۲۰۲۲ بوده است. به طور خاص، ۷۴۹۰۰ ۱۰۰۰۰۰ تراکنش جداگانه در پنج روز گذشته به بالاترین سطح از ژوئن ۲۰۲۲ رسیده است.

Santiment خاطرنشان کرد که این نشان دهنده افزایش آشکار علاقه سهامداران کلیدی پس از افزایش بیت کوین به بالای ۵۰۰۰۰ دلار در این هفته است.

به گفته Santiment، صرف نظر از حجم قابل توجه ETF های بیت کوین، تغییر قابل توجهی در میزان عرضه بیت کوین توسط کیف پول هایی با اندازه های مختلف وجود داشته است.

تنها در سال ۲۰۲۴، ۲۴۸۹۰۰ سکه در کیف پول هایی با ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ بیت کوین انباشته شد، در حالی که آنهایی که ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ بیت کوین داشتند، ۱۵۱۲۰۰ سکه جمع آوری کردند.

از نظر دلاری، نهنگ‌های بزرگ بیت‌کوین که دارای ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ بیت‌کوین هستند، ۱۲.۹۵ میلیارد دلار به بیت‌کوین اضافه کردند، در حالی که ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ کیف پول بیت‌کوین در سال ۲۰۲۴ به میزان ۷.۸۹ میلیارد دلار ارزش بیت‌کوین را کاهش دادند.

Santiment اشاره می کند که تفاوت واضح بین این کیف پول های کوچکتر و بزرگتر، که معمولاً با بالاترین ردیف نهنگ های فعال مرتبط است، به ارزش تخمینی ۵.۰۶ میلیارد دلار دارایی بیت کوین در کیف پول های اصلی BTC تا کنون در سال جاری اشاره دارد.

به طور خلاصه، دارندگان بیت کوین با ۱۰۰ تا ۱۰۰۰۰ بیت کوین در سال جاری ۵.۰۶ میلیارد دلار به بیت کوین اضافه کردند.

بیت کوین روز پنجشنبه به بالاترین سطح خود در بیش از دو سال گذشته رسید و ارزش بازار خود را به بالای ۱ تریلیون دلار رساند، زیرا محبوبیت فزاینده ETF بیت کوین نقطه ای ایالات متحده باعث افزایش اعتماد سرمایه گذاران می شود.

براساس داده‌های CoinMarketCap، این ارز دیجیتال پرچمدار آخرین بار با افزایش ۰.۱ درصدی به قیمت ۵۱۷۶۱ دلار معامله شد. در اوایل این هفته، بیت کوین به ۵۲۸۸۴ دلار رسید که بالاترین سطح از دسامبر ۲۰۲۱ است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا