اخبار ارز دیجیتال

۴.۸ میلیون دلار برای بیت کوین؟ متخصص برتر چشم انداز قیمت BTC جدید را ارائه می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ویلی وو، تحلیلگر برجسته بیت کوین، جامعه ارزهای دیجیتال را با آخرین دیدگاه خود در مورد مسیر بالقوه قیمت بیت کوین تحریک کرده است. در یک ادعای جسورانه، وو پیشنهاد کرد که قیمت هدف بیت کوین در صورت هایپربیت کوینی شدن، سناریویی که در آن بیت کوین به ارز غالب جهانی تبدیل می شود، می تواند به ۴.۸ میلیون دلار برسد.

Hyperbitcoinization به آینده فرضی اشاره دارد که در آن بیت کوین جایگزین ارزهای سنتی سنتی و فلزات گرانبها به عنوان ابزار اصلی مبادله در سراسر جهان می شود. طرفداران استدلال می کنند که ماهیت بدون مرز، مقاوم در برابر سانسور و دیجیتالی ارز دیجیتال در نهایت منجر به پذیرش گسترده خواهد شد که در نهایت جایگزین سیستم های مالی سنتی خواهد شد.

ادعای وو بر اساس یک محاسبه ساده اما بلندپروازانه است: تقسیم تولید ناخالص داخلی جهان (GDP) بر عرضه ثابت ۲۱ میلیون بیت کوین. تولید ناخالص داخلی جهان در حال حاضر تقریباً ۹۶.۵۱ تریلیون دلار است که باعث می شود قیمت هدف Woo در مقایسه با ارزش تجارت فعلی بیت کوین ۷۳۰۰۰ دلار و ارزش بازار ۱.۴ تریلیون دلار نجومی به نظر برسد.

از جایی که؟

اما کل جامعه ارزهای دیجیتال با خوش بینی وو موافق نیستند. برخی استدلال می کنند که تولید ناخالص داخلی فقط ارزش افزوده تولید شده از طریق فعالیت های تولیدی در یک دوره زمانی خاص را نشان می دهد و ممکن است به طور دقیق ارزش واقعی یک دارایی ذخیره جهانی مانند بیت کوین را منعکس نکند.

با این حال، وو همچنان بر این باور است که پول، از جمله ارز فیات، از لحاظ تاریخی با تولید ناخالص داخلی جهان همبستگی داشته است. او پیشنهاد می کند که پتانسیل بیت کوین به عنوان یک دارایی ذخیره جهانی با این روند مطابقت دارد و پیش بینی قیمت ۴.۸ میلیون دلاری را تقویت می کند.

همانطور که بیت کوین همچنان توجه جریان اصلی و نهادی را به خود جلب می کند، احتمالاً بحث ها در مورد ارزش بلندمدت و نقش بالقوه آن در تغییر شکل مالی جهانی تشدید می شود. چه پیش بینی وو درست باشد یا نه، دیدگاه او بر تاثیر عمیق بیت کوین بر آینده پول و اقتصاد جهانی تاکید دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا