🚨 اخبار ارز دیجیتال

۴۶۶۰۰۰ بیت کوین خریداری شده در منطقه تقاضای کلیدی بیت کوین؛ آیا این موضع سقوط خواهد کرد؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شرکت تحلیل زنجیره ای IntoTheBlock به یک منطقه تقاضای کلیدی اشاره کرده است که بیت کوین (BTC) می تواند در میان کاهش های فعلی پشتیبانی پیدا کند.

بیت کوین، بزرگترین دارایی دیجیتال، در روز سه شنبه تا ۱۰ درصد سقوط کرد و در زمان نگارش این مقاله حدود ۶۳۵۶۲ دلار معامله می شد. سایر سکه‌های اصلی مانند اتریوم، سولانا و ارزهای دیجیتال با مضمون سگ مانند شیبا اینو و دوج‌کوین نیز با ضرر مواجه بودند.

۲۵ میلیارد دلار Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) روز دوشنبه خروجی ۶۴۳ میلیون دلاری را تجربه کرد. این بزرگترین رقم از زمان تغییر آن به ETF در ۱۱ ژانویه بود. بلومبرگ. پیش از این، تقاضای قوی برای ۹ ETF جدید بیت کوین به طور همزمان بیش از خنثی کردن موج خروج از GBTC بود.

با این حال، Fidelity Investments و BlackRock Inc. جریان محصولات از وزن های سنگین مانند نیز کاهش می یابد. کل گروه ۱۰ ETF در ۱۸ مارس شاهد خروج خالص ۱۵۴ میلیون دلاری بود.

بیت کوین پس از رسیدن به بالاترین رقم تاریخ ۷۳۸۳۵ دلار در ۱۵ مارس، به طور پیوسته در حال کاهش بوده و به مدت ۵ روز از ۶ روز در نقطه قرمز بوده است. بیت کوین در اولین جلسه معاملاتی امروز قبل از بازگشت جزئی به پایین ترین سطح خود یعنی ۶۲۴۲۸ دلار رسید.

بیت کوین از کجا پشتیبانی پیدا می کند؟

در حالی که کاهش BTC ادامه دارد، به بلوک او می پرسد که بیت کوین از کجا پشتیبانی پیدا می کند. در پاسخ، IntoTheBlock تاکید می کند که محدوده ۶۱۰۰۰ دلاری می تواند منطقه مهمی برای تماشا باشد. این به این دلیل است که ۸۰۵۰۰۰ آدرس بیش از ۴۶۶۰۰۰ BTC در این سطح به دست آورده اند، که نشان می دهد اشتهای سالمی برای BTC در این سطح وجود دارد.

مقدار قابل توجهی از BTC خریداری شده در این منطقه تقاضا نشان می دهد که سرمایه گذاران نهادی یا بازیگران بزرگ ممکن است قیمت فعلی بیت کوین را کم ارزش یا جذاب برای انباشت درک کنند. این نوع انباشت به طور بالقوه می تواند پایه محکمی برای بهبود قیمت ایجاد کند، زیرا تقاضای بالا اغلب منجر به حرکت صعودی قیمت می شود.

سوال این است که آیا این منطقه تقاضای کلیدی می تواند جلوی کاهش بیت کوین را بگیرد؟ از نظر تاریخی، مناطق تقاضا با خرید قوی منجر به ثبات قیمت یا حتی افزایش شده است. با این حال، چنین پتانسیلی در این سناریو هنوز مشخص نیست.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا