🚨 اخبار ارز دیجیتال

۴۶,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ دلار: بیت کوین یک نقطه عطف بزرگ در نزدیکی ATH شکست

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به ارائه دهنده تحقیقات داده های رمزنگاری کایکوصعود بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ، آن را به نقطه عطفی بزرگ رسانده است و حجم معاملات به بالاترین سطح خود از سال ۲۰۲۱ رسیده است.

بر اساس گزارش Kaiko، حجم معاملات بیت کوین در ۵ مارس از ۴۶ میلیارد دلار فراتر رفت که بالاترین سطح از سال ۲۰۲۱ است.

زنجیره بلوک wuاو با استناد به داده‌های Kaiko، این نقطه عطف را شرح می‌دهد: حجم کل معاملات نقدی BTC در تمام صرافی‌های متمرکز (CEX) در ۵ مارس از ۴۶.۲۵ میلیارد دلار فراتر رفت که بالاترین سطح آن از سال ۲۰۲۱ است.

بایننس با حجم ۲۳.۸۴ میلیارد دلار، کوین بیس با ۴.۸۳ میلیارد دلار، بای بیت با ۴.۲۹ میلیارد دلار، OKX با ۳.۵۳ میلیارد دلار، KuCoin با ۱.۴۹ میلیارد دلار، Upbit با ۱.۳۶ میلیارد دلار و ۱.۲۱ میلیارد دلار در رتبه های بعدی قرار دارند و Kraken با میلیارد دلار در رتبه های بعدی قرار دارد.

هفته گذشته، نرخ های تامین مالی BTC به بالاترین سطح خود از زمان راه اندازی ETF در اوایل ژانویه رسید که نشان دهنده افزایش تقاضا برای اهرم صعودی است.

بیت کوین ATH جدیدی ایجاد می کند

بیت کوین در Coinbase به ۶۹۲۱۰ دلار رسید و برای اولین بار در بیش از دو سال گذشته در بسیاری از صرافی ها به بالاترین سطح تاریخ رسید.

روز سه‌شنبه، قیمت بیت‌کوین قبل از سقوط شدید به بالای ۶۹۰۰۰ دلار رسید. ضررها قبل از شروع به بهبود قیمت تشدید شد و BTC آخرین معامله با ۰.۶۸٪ کاهش به ۶۶۷۳۶ دلار رسید.

بیت کوین در ۱۰ نوامبر ۲۰۲۱ به بالاترین سطح قبلی خود یعنی ۶۸۹۸۲.۲۰ دلار رسید، تقریباً یک سال قبل از سقوط ویرانگر FTX به بازار کریپتو در آنچه برخی آن را لحظه Lehman Brothers کریپتو می نامند.

صعود بیت کوین به بالاترین سطح در روز سه شنبه بخشی از یک رالی بزرگتر در سال ۲۰۲۴ بود. سایر ارزهای دیجیتال و ابزارهای مالی مرتبط با بیت کوین نیز همراه با آن در حال صعود بودند.

کاتالیزورهایی که باعث رونق ارزهای دیجیتال می شوند عبارتند از ETF های بیت کوین نقدی ایالات متحده که در اوایل امسال شروع به معامله کردند و انتظارات برای یک “رویداد نصف شدن” در آوریل.

با وجود عقب نشینی سریع متعاقب آن، رکورد جدید همچنان یک پیروزی برای کل صنعت کریپتو باقی مانده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا