اخبار ارز دیجیتال

نظرسنجی Bitget: 46 درصد از افراد هزاره در اقتصادهای بزرگ صاحب ارزهای دیجیتال هستند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این نظرسنجی شامل بیش از ۲۵۵۰۰۰ پاسخ دهنده در ۴ گروه سنی در ۲۶ کشور بود.

بر اساس یک نظرسنجی جدید، ۴۶ درصد از نسل هزاره در کشورهای عمده جمعیتی مانند ایالات متحده، چین، ژاپن، آلمان، اندونزی و نیجریه دارای ارزهای دیجیتال هستند.

این نظرسنجی که بین ژوئیه ۲۰۲۲ و ژانویه ۲۰۲۳ انجام شد و توسط صرافی ارز دیجیتال Bitget در ۲۸ آوریل منتشر شد، تقریباً ۲۵۵۰۰۰ پاسخ دهنده بزرگسال از ۲۶ کشور جهان را شامل می شود که شامل تقریباً ۱۰۰۰۰ پاسخ دهنده است. نظرسنجی نشان می‌دهد که ۴۶ درصد از پاسخ‌دهندگان هزاره صاحب ارزهای دیجیتال هستند، در مقایسه با ۲۵ درصد ژنرال X، ۲۱ درصد ژنرال Z و ۸ درصد از افرادی که به تازگی رشد کرده‌اند. فواصل اطمینان برای این مطالعه ۹۵ درصد و نوارهای خطا ۰.۱ ± است.

مالکیت ارزهای دیجیتال بر اساس گروه سنی در ۲۶ کشور مورد بررسی.منبع: Biget

علاوه بر این، ۴ درصد از بیبی بومرها، ۶ درصد از ژنرال X، ۲۷ درصد از افراد هزاره و ۳۶ درصد از پاسخ دهندگان ژن Z، مقررات ارزهای دیجیتال را عامل مهمی هنگام رای دادن به نامزدها می دانند. کارکنان Bitget نوشتند:

“[B]در آغاز دهه آینده، روند جمعیتی به سمت افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال پیش خواهد رفت، زیرا نسبت بیشتری از نسل جوان همچنان به تقاضای قوی برای ارزهای دیجیتال علیرغم کاهش رشد جمعیت ادامه می‌دهند. می‌تواند منجر به تغییرات چشمگیر شود. ”

تحقیقات دیگر همچنین نشان می‌دهد که نسل Z و Millennials بالاترین نرخ پذیرش ارزهای دیجیتال را در میان تمام گروه‌های جمعیتی دارند. در اکتبر ۲۰۲۲، نظرسنجی چارلز شواب نشان داد که نزدیک به ۵۰ درصد از نسل Z و نسل هزاره خواهان ارز دیجیتال برای بازنشستگی هستند. این نظرسنجی همچنین نشان داد که ۴۳٪ از Gen Z و ۴۷٪ از نسل هزاره قبلاً در ارزهای دیجیتالی غیر از حساب های بازنشستگی ۴۰۱ (k) سرمایه گذاری کرده اند.

مجله: پنج سال از “۱۰ تجربه رمزنگاری برتر” و درس های آموخته شده

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا