اخبار ارز دیجیتال

۴۲۱.۶ میلیارد SHIB توسط نهنگ مرموز به قیمت نزدیک به صفر فروخته شد

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق یک توییت اخیر توسط پلتفرم تحلیلی @spotonchain، نهنگی که تقریباً نیم تریلیون سکه میم شیبا اینو در اختیار داشت، آنها را در ۲۰ ساعت گذشته با ضرر زیادی فروخت.

در همین حال، دومین ارز دیجیتال بزرگ الهام گرفته از میم، شیبا اینو، به سطحی نزدیک می شود که قیمت آن می تواند به یک پنجم صفر برسد.

نهنگ مرموز ۴۲۱.۶ میلیارد SHIB را به بایننس سپرده است

توییت منبع داده زنجیره‌ای ذکر شده در بالا بیان می‌کند که این نهنگ در مجموع ۴۲۱.۶ میلیارد دلار با قیمت متوسط ​​۰.۰۰۰۰۰۹۴۳۷ دلار فروخته است. فروش هم در Binance و هم در DEX (به احتمال زیاد Binance DEX در این زمینه) رخ داد – ۳۱۱.۶ میلیارد Shiba Inu در صرافی Binance فروخته شد و ۱۱۰ میلیارد SHIB از طریق DEX کنار گذاشته شد.

فراتر از توییت، داده های اضافی ارائه شده توسط @spotonchain نشان می دهد که این نهنگ مرموز این صدها میلیارد SHIB را از طریق HTX و Binance در نوامبر ۲۰۲۱ خریداری کرده است. قبل از فروش فعلی، نهنگ آنها را برای تقریبا ۲.۵ سال نگه داشته بود.

پلتفرم تحلیلی می گوید که در صورت فروش واقعی، نهنگ متحمل ضرر هنگفت ۶.۳۲ میلیون دلاری خواهد شد.

قیمت SHIB نزدیک به صفر است

امروزه، ارز دیجیتال محبوب SHIB با مضمون میم ۳ درصد افزایش یافته است، در واقع به سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار نزدیک می شود که در آن صفر سوزانده می شود.

روز سه‌شنبه، SHIB حتی به عبور از این آستانه نزدیک‌تر شد و به ۰.۰۰۰۰۹۹۳ دلار رسید. از آن زمان تا اوایل امروز، سکه میم شیبا اینو تقریباً ۶ درصد کاهش داشت.

در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو در حال تغییر در صرافی بایننس با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹۶۲ دلار است.

SHIB بالا آمدن صحنه را روشن کرد

مانیتور تراکنش Shibburn در حال انتشار اخباری در مورد افزایش اخیر در نرخ رایت SHIB است. با این حال، این یک رقم حاشیه ای است. ۵۵.۱۲٪ با مجموع ۵۲,۰۵۹,۱۵۳ SHIB به کیف پول های غیر قابل مصرف با احتمال برداشت صفر منتقل شد. بزرگترین سوختگی در اینجا شش ساعت پیش اتفاق افتاد، با ارسال ۴۲,۰۵۸,۸۰۰ SHIB به یک آدرس بلاک چین بن بست. دومین هواپیمای بزرگ ۹۹۹۲۵۵۷ SHIB را حمل کرد.

در روز جمعه، افزایش روزانه سوخت‌های SHIB به ۸۵۱۲ درصد رسید و ۸۶.۱ میلیون سکه میم به آدرس‌های صفر SHIB معامله شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا