🚨 اخبار ارز دیجیتال

در حالی که Dogecoin در رتبه ۱۰ برتر قرار گرفت، ۴۰۰ میلیون DOGE به Robinhood ارسال شد.

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ۶۸۱ میلیون DOGE در حال حرکت
  • قیمت DOGE پس از افزایش بیت کوین

بر اساس داده های ارائه شده توسط ردیاب ارزهای دیجیتال پیشرو Whale Alert، مقدار زیادی از تراکنش های Dogecoin در پلت فرم معاملاتی Robinhood انجام شده است.

بیش از یک میلیارد Dogecoin معامله شد. این نقل و انتقالات پس از آن صورت می‌گیرد که Dogecoin دوباره ده جایگاه برتر خود را در CoinMarketCap به دست آورد.

۶۸۱ میلیون DOGE در حال حرکت

داده های به اشتراک گذاشته شده توسط منبع فوق می گوید که یک نهنگ ناشناس حدود نیم دوجین تراکنش انجام داده است که در مجموع ۱,۰۸۱,۹۸۷,۸۴۸ DOGE را حمل می کند. ۴۰۰ میلیون از این مبلغ به شرکت کارگزاری محبوب Robinhood ارسال شد. این معادل ۳۴۳۷۲۲۱۴ دلار در فیات است.

این نقل و انتقالات آن را به بزرگترین ارز رمزنگاری میم از نظر اندازه ارزش بازار تبدیل کرد. Dogecoin به ده لیست دارایی های رمزنگاری برتر در مقیاس CoinMarketCap بازگشت، با قیمت DOGE بیش از ۸.۶٪ در ۲۴ ساعت.

تا کنون DOGE کمی عقب نشینی کرده است و در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۸۶۳ دلار معامله می شود.

قیمت DOGE پس از افزایش بیت کوین

یک دهه از راه‌اندازی Dogecoin در دسامبر سال گذشته می‌گذرد و اوایل این هفته گزارش شد که عکس‌های یک سگ شیبا اینو (به نام کابوس) برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ در فیس‌بوک آپلود شد که الهام‌بخش میم‌های متعدد بود و بعداً چهاردهمین سالگرد امروز را جشن گرفت. سالگرد بود ایجاد Dogecoin.

رالی اخیر Dogecoin به دنبال رشد چشمگیر ارز دیجیتال پرچمدار آن، بیت کوین، که توسط سازندگان Dogecoin در سال ۲۰۱۳ تقلید شد. بیت کوین از روز سه شنبه تا کنون ۸ درصد افزایش یافته است زیرا تولیدکنندگان بیت کوین ETF به جذب بیت کوین با سرعتی سریع ادامه می دهند. همین روزها، IBIT ETF بلک راک از سطح ورودی ۵ میلیارد دلار عبور کرد و کمی زودتر از سطح ۳ میلیارد دلار گذشت.

در حال حاضر، به گفته بسیاری از کارشناسان، ETF های بیت کوین ۱۲ برابر مقدار بیت کوین تولید شده در روز (۹۰۰ بیت کوین) انباشته می شوند. پس از نصف شدن در ماه آوریل، مقدار روزانه BTC تولید شده به ۴۵۰ کاهش می یابد و ETF ها به انباشت خود ادامه می دهند.

سرمایه گذار و کارآفرین مارک ون در چیجز معتقد است که با این سرعت انباشت بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو می تواند حتی قبل از نصف شدن، به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی ۶۹۰۰۰ دلار بازگردد. علاوه بر این، او انتظار دارد بیت کوین به ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید با تشکر از او، در ۲-۳ ماه آینده.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا