اخبار ارز دیجیتال

احضاریه ۳AC با گسترش جنجال در مورد ادعاهای Terraform Dump صادر شد

یک قاضی ورشکستگی احضاریه ای را با هدف مدیریت Three Arrows Capital تایید کرده است، اما یک توطئه جدید Terra Luna در حال ظهور است.

یک قاضی فدرال که بر روند ورشکستگی شرکت Three Arrows Capital (3AC) نظارت می کند، حکمی را امضا کرده است که اجازه می دهد احضاریه علیه مدیران سابق ۳AC از جمله بنیانگذاران سو ژو و کایل دیویس ارائه شود.

احضاریه از مؤسسین می‌خواهد که از «اطلاعات ثبت شده، از جمله دفاتر، اسناد، سوابق و اوراق» مربوط به دارایی‌ها یا امور مالی شرکت چشم‌پوشی کنند.

صندوق تامینی بدنام، به ارزش ۱۰ میلیارد دلار در اوج خود، در ۱ ژوئیه درخواست ورشکستگی فصل ۱۵ را داد. یک استیبل کوین الگوریتمی که قبلا با نام TerraUSD (UST) شناخته می شد.

از آن زمان، شرکت انحلال‌دهنده – شرکت مشاوره‌ای Teneo – در تلاش است تا دارایی‌های شرکت را ردیابی کند و بنیانگذاران ۳AC را دنبال کند.

آخرین دستورهایی که احضاریه‌ها را مجاز می‌کنند، دریافت‌کنندگان را ملزم می‌کنند که تمام اطلاعات حساب، عبارات اولیه، و کلیدهای خصوصی برای دارایی‌های دیجیتال و فیات، جزئیات مربوط به اوراق بهادار و سهام ثبت‌نشده، و اطلاعات نگهداری شده در صرافی‌های متمرکز یا غیرمتمرکز را ارائه دهند. حساب باید کنار گذاشته شود. همراه با سایر دارایی های مشهود یا نامشهود.

این دستور همچنین وکیل صندوق تامینی، هانا ترهوئن، مدیران، مارک دوبویس و چوک یائو پاو، و کلی چنگ، همسر یکی از بنیانگذاران کایل دیویس، را به عنوان “هدف های اکتشافی”، شرکت میز تجاری Tai Ping Shan Limited و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Defiance Capital طبقه بندی می کند. . ، Starry Night Capital، صندوق NFT با پشتوانه ۳AC، و همه شرکت های وابسته به آن.

مربوط: تیم حقوقی ۳AC Liquidator بنیانگذاران را برای انتقال تقصیر به FTX متهم می کند

افرادی که احضاریه دریافت می کنند باید ظرف ۱۴ روز از این امر پیروی کنند مگر اینکه طرفین توافق دیگری داشته باشند.

تا لحظه نگارش این خبر، هیچ اطلاعات قطعی در مورد محل اختفای جو یا دیویس وجود ندارد. جو در دبی زندگی می کند و شایعه شده است که دیویس در آنجا بماند. زنده در بالی اندونزی هر دو در رسانه های اجتماعی به صراحت صحبت کرده اند و در مورد تحولات مربوط به فروپاشی تحقیقات FTX و Alameda اظهار نظر کرده اند.

ادعا: Terraform قبل از سقوط، ۴۵۰ میلیون دلار در UST ریخت

در همین حال، FatMan، افشاگر خودخوانده Terra، ادعای جدیدی در توییتر مطرح کرد مبنی بر اینکه این اقدامات خود Terraform Labs بود که منجر به حذف TerraUSD (UST) و اکنون TerraClassicUSD (USTC) در ماه می شد. حمله کنند.

گفته می شود، همه متقاعد نشده اند که این نظریه یا اطلاعات جدید است.

FatMan در یک تاپیک توییتری در تاریخ ۶ دسامبر به “داده های بمب” یک محقق ناشناس به نام Cycle_22 اشاره کرد. ظاهراً داده‌ها نشان می‌دهند که دو کیف پول معاملاتی تایید شده متعلق به Terraform Labs، ۴۵۰ میلیون دلار UST را در بازار آزاد در سه هفته اول “داپینگ” کردند. من اینجا هستم. تا جایی که دپگ توضیح می دهد:

TFL این روایت را ارائه کرده است که UST مورد حمله قرار گرفته است. این یک پرچم دروغین است. “

“در عمل، خود TFL با تخلیه غیرمسئولانه مقادیر زیادی UST در مدت زمان کوتاهی، استخر Curve را تضعیف کرد.

با این حال، برخی از کاربران توییتر که به این موضوع پاسخ دادند، نشان دادند که TFL در حال خارج کردن UST از استخر نقدینگی Curve (3Pool) برای آماده‌سازی برای ایجاد یک استخر نقدینگی جدید استیبل‌کوین (۴Pool) است. می‌گوید این “معروف” است. زمان.

دیگران، مانند کاربر توییتر RyanLion گفت مبادله UST به استخرهای منحنی به عنوان بخشی از حرکت مبادله UST به سایر اصطبل ها برای خرید بیت کوین (BTC) به عنوان ذخایر بنیاد Luna Guard “به وضوح ابلاغ شد”.

طبق وبلاگ ژوئن Chainalysis شرکت بلاک چین، آزمایشگاه‌های Terraform میلیون‌ها دلار (حدود ۱۵۰ میلیون دلار) UST را از ۳Pool برداشت می‌کرد، اما اقدامات دو معامله‌گر در یک ساعت بعد. بله، در مجموع ۱۸۵ میلیون دلار UST مبادله کرد. برای USDC و TFL. پاسخ به آن منجر به فروپاشی و در نتیجه فروش وحشتناک شد.نویسنده: Felix Ng

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا