اخبار ارز دیجیتال

سو ژو از 3AC در سنگاپور دستگیر شد

سو تزو در حالی که قصد خروج از کشور را داشت، پس از صدور حکم منع از سوی دادگاه سنگاپور، در فرودگاه چانگی دستگیر شد.

کوین تلگراف از Teneo، یکی از انحلال دهندگان صندوق تامینی ورشکسته مطلع شد، هسو تزو، یکی از بنیانگذاران Three Arrows Capital (3AC) در سنگاپور هنگام تلاش برای ترک کشور دستگیر شد.

Teneo در بیانیه ای گفت که زو “در فرودگاه چانگی هنگام تلاش برای ترک سنگاپور بر اساس حکم اجرایی صادر شده علیه او توسط دادگاه سنگاپور دستگیر شد.”

دستورات تعهد برای فرستادن شخصی به زندان به دلیل اهانت به دادگاه استفاده می شود. در 25 سپتامبر، Teneo درخواست تعهد در سنگاپور دریافت کرد که ادعا می‌کرد زو “از دستورات دادگاه پیروی نکرده است”.

این تحقیق به تلاش های 3AC برای بازیابی وجوه از طلبکارانش مربوط می شود. صندوق تامینی 10 میلیارد دلاری در سال 2022 به دنبال فروپاشی اکوسیستم Terra از بین رفت. 3AC از یک نوع موقعیت رمزنگاری طولانی استفاده کرد و صدها میلیون دلار از پروتکل‌های وام کریپتو وام گرفت.

بنیانگذاران جو دیویس و کایل دیویس پس از شکست از دست انحلال دهندگان فرار کرده اند، اما در رسانه های اجتماعی بسیار فعال بوده اند. حکم اعدام صادر شده در سنگاپور ژو را به چهار ماه زندان محکوم کرد. تنئو گفت که حکم انضباطی مشابهی نیز علیه دیویس صادر شده است.

در نتیجه، آقای ژو برای اجرای حکم منع تعقیب به مدت چهار ماه در زندان بازگردانده می‌شود، که در این مدت مدیران تصفیه بر بازیابی هر یک از دارایی‌های زیر تمرکز خواهند کرد: مدیران تصفیه به دنبال تعامل با او در مورد مسائل خواهند بود. مربوط به 3AC. «مدیران تصفیه از هر فرصتی استفاده خواهند کرد تا اطمینان حاصل کنند که آقای ژو به طور کامل از حکم دادگاه که از او می‌خواهد اطلاعات و اسنادی در مورد 3AC و مدیران سرمایه‌گذاری سابق آن در طول دوره ارائه کند، پیروی می‌کند. حبس و عواقب آن قابل نظارت است و در صورت لزوم می توان برای احکام دادگاه بیشتر درخواست داد. ”

محل اختفای دیویس ناشناخته است. مقامات پولی سنگاپور آقایان چو و دیویس را از هر گونه فعالیت سرمایه گذاری تنظیم شده به مدت 9 سال منع کردند.

مجله: آیا DAO ها برای قابل دوام بودن بیش از حد تبلیغاتی هستند؟

نویسنده: Ana Paula Pereira
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا