اخبار ارز دیجیتال

صرافی جدید ۳AC باعث واکنش شدید جامعه کریپتو شد – “نه، متشکرم”


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یکی از اعضای انجمن قول داد که هرگز در صرافی معامله نکند و حتی گفت که کاربران صرافی را مورد آزار و اذیت قرار خواهد داد.

راه اندازی یک پروژه صرافی با حمایت صندوق تامینی ورشکسته Three Arrows Capital (3AC) جمعیتی از اعضای خشمگین جامعه را به سمت خود کشانده است که از وضعیت فعلی صنعت ارزهای دیجیتال ناامید شده اند.

Open Exchange، اولین پروژه مبادله ارز دیجیتال پیشنهادی توسط ۳AC و Coinflex، در ۹ فوریه یک وب سایت راه اندازی کرد و یک لیست انتظار باز کرد. با این حال، بسیاری از اعضای جامعه از راه اندازی خشمگین شدند.

یکی از اعضای انجمن نام صرافی را زیر سوال برد و گفت که ممکن است منجر به کلاهبرداری شود. آنها توییت کردند:

یکی دیگر از اعضای جامعه قسم خورد هرگز در صرافی ها معامله نکنید و کاربران صرافی را مورد آزار و اذیت قرار ندهید. آنها نوشتند: «ما اهمیتی نمی‌دهیم که کارمزدها چقدر خوب است، مکانیسم تسویه حساب خوب است، یا ارب تأمین مالی چقدر خوب است.» من امیدوار بودم

منبع: توییتر

برخی افراد واکنش های خود را ساده نگه داشته اند من نوشته ام “نه، متشکرم” یا توضیح داد اوایل به عنوان یک شوخی اول آوریل مطرح شد.

از سوی دیگر، همه مخالف ایده صرافی نیستند که امکان داد و ستد ادعاها را فراهم کند.عضو جامعه توضیح داد این یک “ایده قاتل” بود و کسانی که “در نظرات گریه می کردند” گفتند که از مبادلات برای تبادل ادعا استفاده می کنند و دوباره منحل می شوند.

مربوط: سرمایه گذاران به دنبال فروش FTX، سلسیوس، BlockFi و ادعاهای Voyager هستند

در ۱۶ ژانویه، بنیانگذاران ۳AC و Coinflex شروع به جمع آوری سرمایه برای پروژه تبادل کردند. این پروژه اعلام کرد که به دنبال جمع آوری ۲۵ میلیون دلار برای پوشش مطالبات علیه شرکت های ورشکسته از جمله FTX، Celsius و Voyager است.

در ۴ فوریه، آرتور هیز، یکی از بنیانگذاران BitMEX، به نقل از یک منبع ناشناس گفت که بنیانگذاران ۳AC یک دور سرمایه گذاری را تکمیل کرده اند. هیز ناامیدی خود را ابراز کرد و گفت که بازار گاوی باید شروع شود.

مایکل آرینگتون موسس TechCrunch توضیح داد این “غم انگیزترین مزخرفی” است که او در مدت طولانی شنیده است.در همین حال، نیک بوگاریس، مدیر مالی ماکرو فایننشال گفت: گفت جمع آوری پول جدید توسط بنیانگذاران ۳AC مایه شرمساری است و نشان می دهد که همه چیز در این فضا اشتباه است و هرکسی که سرمایه گذاران ۳AC را تأمین می کند به عنوان یک “کلاهبردار” رفتار می شود.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا