اخبار ارز دیجیتال

انحلال دهندگان 3AC برای تحقق ارزش در میان ورشکستگی، NFT های شرکت را می فروشند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بر اساس این اطلاعیه، فروش از 22 تا 28 فوریه پس از صدور اطلاعیه آغاز خواهد شد.

طبق اعلامیه اخیر، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) متعلق به صندوق تامینی ورشکسته Three Arrows Capital (3AC) توسط شرکت تصفیه Teneo فروخته خواهد شد.

در اطلاعیه‌ای به تاریخ 22 فوریه، انحلال‌دهنده مشترک کریستوفر فارمر اعلام کرد که Liquidators فروش NFT‌های متعلق به 3AC را آغاز خواهند کرد. در این اطلاعیه تاکید شده است که این فروش برای “تحقق ارزش NFT برای اهداف انحلال” انجام خواهد شد. طبق این اطلاعیه، فروش 28 روز پس از اطلاع رسانی آغاز خواهد شد.

در این اطلاعیه، انحلال‌دهنده‌ها تصریح کردند که فهرست NFT‌هایی که به‌طور غیررسمی به نام «پرتفوی شب‌های ستاره‌ای» نامیده می‌شود، درج نخواهد شد. در 5 اکتبر، 300 NFT از Starry Night Capital، یکی از شرکت های تابعه 3AC، به عنوان بخشی از روند ورشکستگی 3AC منتقل شد. انحلال دهندگان تاکید کردند که این NFTها اکنون موضوع درخواست در دادگاه عالی جزایر ویرجین بریتانیا هستند.

در این اطلاعیه اشاره ای نشده بود که کدام NFT ها فروخته می شوند، اما تحلیلگر تام وان در توییتر اشاره کرد که کدام NFT ها می توانند توسط انحلال دهندگان فروخته شوند. به گفته وان، NFT می تواند شامل چندین اثر شناخته شده باشد. او توییت کرد:

در طول فرآیند ورشکستگی 3AC، اعضای جامعه بارها در رسانه های اجتماعی پست هایی برای ابراز نارضایتی خود از اقدامات تیم 3AC منتشر کردند. در 3 ژانویه، سو ژو بنیانگذار 3AC در توییتر مورد انتقاد قرار گرفت و گروه ارز دیجیتال (DCG) را به تبانی با صرافی FTX برای حمله به LUNA متهم کرد. تلاش های ژو برای سرزنش DCG و FTX نتیجه معکوس داشت و اعضای جامعه ژو را تشویق کردند تا روی اعمال ناشایست خود تمرکز کند.

مربوط: وکیل ورشکستگی می گوید موسس 3AC با عدم پاسخگویی به احضاریه، تعهدات را نادیده می گیرد

در 10 فوریه، اعضای جامعه ارزهای دیجیتال، صرافی تازه راه‌اندازی شده با پشتیبانی 3AC و Coinflex را هدف گرفتند. اعضای جامعه از راه اندازی خشمگین شدند، برخی از آنها قول دادند که هرگز در صرافی معامله نکنند و برخی دیگر کسانی را که این کار را انجام دادند مورد آزار و اذیت قرار دادند.نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا