اخبار ارز دیجیتال

3AC Liquidators اقدام به صدور حکم علیه کایل دیویس به دلیل تحقیر تشکیل داد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تحریم های مدنی علیه کایل دیویس، یکی از بنیانگذاران 3AC، شامل پرداخت هزینه های وکیل و جریمه های 10000 دلاری در روز به دلیل عدم رعایت احضاریه است.

شورای طلبکاران 3AC گفت، کایل دیویس، یکی از بنیانگذاران Three Arrows Capital (3AC) باید به دلیل نادیده گرفتن احضاریه های مربوط به روند ورشکستگی به دلیل بی توجهی به دادگاه متهم شود. به گفته وکلای طلبکار 3AC، دیویس عمداً بازیابی دارایی‌های یک صندوق تامینی ارزهای دیجیتال را به تعویق می‌اندازد.

تحریم های مدنی برای توهین علیه دیویس شامل پرداخت هزینه های وکیل و جریمه های 10000 دلاری در روز تا زمان اجرای قانون است. این پیشنهاد در مورد یکی از بنیانگذاران صندوق تامینی ورشکسته، سو ژو اعمال نمی شود. Cointelegraph از Teneo، شرکتی که این پرونده را منحل می کند، دریافته است که ژو به دلیل اینکه شهروند سنگاپور است، مشمول دادگاه های ایالات متحده نیست.

تصویری از یک حرکت برای نگه داشتن کایل دیویس به دلیل تحقیر مدنی. منبع: Teneo.

در 5 ژانویه، دیویس و چو با احضاریه ای در توییتر به دلیل عدم مشارکت در بازیابی دارایی ها پس از درخواست 3AC برای حفاظت از بخش 15 در ژوئیه 2022، دریافت کردند. از آن زمان تا کنون، طلبکاران مؤسسین را متهم به «فرار» از دادگاه ورشکستگی کرده اند.

محل و حوزه قضایی بنیانگذار نقش مهمی در چالش های بازیابی دارد. به عنوان مثال، مدیر تصفیه باید از سنگاپور و مقامات ایالات متحده اجازه می گرفت تا آقایان دیویس و ژو را از طریق کانال های دیجیتال احضار کند.

«بنیانگذاران سه پیکان کایل لیوینگستون دیویس و سو جو […] در این سند آمده است: «آنها بارها از تعهدات خود در قبال دادگاه سرپیچی کردند و با تلاش نمایندگان خارجی برای انحلال دارایی های بدهکار همکاری نکردند.

به گفته مدیران تصفیه، به جای پاسخ به احضاریه‌ها و درخواست‌های اطلاعات، «بنیان‌گذاران تعهدات خود را نادیده گرفتند، محل نگهداری خود را پنهان کردند و در عوض کسب‌وکار جدیدی را راه‌اندازی کردند که، از جمله موارد دیگر، دعاوی معاملاتی در روند ورشکستگی ارزهای دیجیتال است». تنظیمش کن.”

این طرح همچنین از ایالات متحده می‌خواهد که به دنبال صلاحیت قضایی شخصی در مورد آقای دیویس، که گمان می‌رود در بالی باشد، بپردازد. ”[…] سوابق بیش از پیش روشن می‌کند که دادگاه‌ها می‌توانند و باید صلاحیت شخصی خود را بر دیویس اعمال کنند، او را به دلیل تحقیر عمدی دادگاه بازداشت کنند و تحریم‌هایی را اعمال کنند. ”

حراج بخشی از مجموعه توکن های غیرقابل تعویض 3AC که ماه گذشته برگزار شد، 2.5 میلیون دلار جمع آوری کرد. طبق گزارش ها، این شرکت در مجموع 3.5 میلیارد دلار به طلبکاران بدهکار است. در اوج، دارایی های تحت مدیریت 3AC به 10 میلیارد دلار رسید.

مجله: 3.4 میلیارد دلار بیت کوین در قوطی پاپ کورن – داستان هکر جاده ابریشم

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا