🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار ۳AC با مشکلات جدیدی در دبی بر سر صرافی جدید OPNX مواجه شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رگولاتور دارایی های دیجیتال دبی مدعی شد که دو اخطار تعلیق معاملات را در ماه فوریه به صرافی ارسال کرده است و یک هشدار سرمایه گذار به آن در ماه آوریل ارسال کرده است.

سو ژو و کایل دیویس، یکی از بنیانگذاران صندوق پوشش ریسک ارزهای دیجیتال ناموفق Three Arrow Capital، به دلیل راه اندازی و تبلیغ یک صرافی دارایی دیجیتال جدید، OPNX، در دبی بدون مجوز محلی مورد نیاز شکایت کرده اند. من با مشکل جدیدی مواجه شده ام.

بر اساس گزارشی که بلومبرگ منتشر کرده است، سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی دبی (VARA) به ژو و دیویس به همراه دو مدیر دیگر OPNX اطلاعیه کتبی ارسال کرده است. رگولاتور دارایی دیجیتال در بیانیه ای به بلومبرگ گفت که همچنان در حال بررسی فعالیت صرافی تازه کشف شده است و اطمینان داده است که اقدامات اصلاحی علیه این شرکت به دلیل نقض قانون انجام خواهد شد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که رگولاتور ادعا می‌کند که OPNX در بازاریابی صرافی در کشور از طریق پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی خود بدون ایجاد محدودیت‌های قانونی برای ساکنان دبی/امارات متحده عربی دست داشته است. VARA برای اولین بار در ماه فوریه صرافی را از طریق تبلیغات بازاریابی برای جذب مشتریان حتی قبل از راه اندازی صرافی کشف کرد.

آخرین اقدام انضباطی کتبی VARA پس از صدور دو اخطار توقف و توقف توسط آژانس در ماه های فوریه و مارس صورت گرفت. VARA گفت که با وجود این اعلان از OPNX خبری دریافت نکرده است و تنها چند روز پس از راه‌اندازی آن در ۴ آوریل، “هشدار سرمایه‌گذار و بازار” را به OPNX صادر کرد.

راه اندازی OPNX و رابطه آن با بنیانگذار سابق یک صندوق تامینی کریپتو شکست خورده موضوع دائمی بحث در صنعت کریپتو است. جامعه ارزهای دیجیتال از دیدن زو و دیویس که برای سرمایه‌گذاری‌های جدید فشار می‌آورند و پول جمع‌آوری می‌کنند، گیج شده بود.

طبق گزارش‌ها، زو و دیویس هرگونه ارتباط بیشتر با OPNX را لغو کرده‌اند و به بلومبرگ گفته‌اند: ”

مربوط: OPNX پس از گزارش افزایش ۹۰۰۰۰ درصدی، در مورد حجم معاملات اولیه ناامید کننده شوخی می کند

رابطه OPNX با بنیانگذار سابق ۳AC در جمع آوری سرمایه کمکی به این امر نکرده است. در ۲۴ آوریل، لزلی لمب، رئیس OPNX، تعدادی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر را در توییتر مورد انتقاد قرار داد، پس از اینکه گزارش شد که تعدادی از آنها از این سرمایه‌گذاری خارج شدند. این صرافی قبلاً ادعا می کرد که توسط AppWorks، Susquehanna (SIG)، DRW، MIAX Group، China Merchant Bank International، Token Bay Capital و دیگران پشتیبانی می شود.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا