اخبار ارز دیجیتال

3AC موسس OPNX Exchange ادعا می کند که توسط AppWorks، SIG و MIAX Group تامین مالی می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت DeFi Nascent نیز یکی از حامیان ادعا شده بود، اما فاش کرد که فقط توکن‌های FLEX را از نسخه قبلی این شرکت خریداری کرده است.

OPNX، یک صرافی که توسط Three Arrows Capital (3AC) و اعضای تیم Coinflex تأسیس شده است، فاش کرده است که ظاهراً یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر از آن حمایت می کند.ویدیوی ارسال شده توسط این شرکت در 21 آوریل ویژگی مدیر عامل Leslie Lamb از حامیان کلیدی پروژه، از جمله AppWorks، Susquehanna (SIG)، DRW، MIAX Group، China Merchant Bank International و Token Bay Capital تشکر می کند.

OPNX به دلیل رابطه اش با بنیانگذاران شکست خورده صندوق تامینی 3AC، سو ژو و کایل دیویس، به شدت در جامعه ارزهای دیجیتال مورد انتقاد قرار گرفته است. برخی از شرکت ها ادعا کرد آنها ممکن است از تعامل با کسی برای کمک به تامین مالی مبادلات جدید خودداری کنند

بر اساس اسناد اولیه تامین مالی، OPNX به معامله گران اجازه می دهد تا اوراق قرضه را به شرکت های ورشکسته مانند 3AC و FTX بخرند و بفروشند.

طبق ویدیویی که در 21 آوریل آپلود شد، حامیان OPNX تاکنون پروژه های فنی و مالی مختلفی را تامین مالی کرده اند. Susquehanna (SIG) یکی از حامیان اولیه TikTok بود و MIAX Group مالک سهام و بورس اوراق بهادار تحت نظارت ایالات متحده است. AppWorks همچنین در Cunchbase به عنوان مالک جزئی Uber فهرست شده است.

حداقل یکی از شرکت های ذکر شده در این ویدئو، تامین مالی این پروژه را رد کرده است. شرکت بازرگانی DeFi Nascent می‌گوید که توکن‌های Coinflex صادر شده توسط شرکت قبلی را خریداری کرده است، اما در دور سرمایه‌گذاری OPNX شرکت نکرده است.

Three Arrows Capital یک صندوق پوشش ریسک ارزهای دیجیتال بود که در سال 2012 تأسیس شد. در ماه ژوئن، وویجر دیجیتال به دلیل عدم پرداخت 15250 بیت کوین (BTC) و 350 میلیون دلار کوین (USDC) به صورت وام، یک اخطار نکول صادر کرد. صندوق تامینی در 1 ژوئیه اعلام ورشکستگی کرد و برخی از طلبکاران موسس را به “متواری بودن” یا پنهان شدن از دادگاه ورشکستگی متهم کردند.نویسنده: Tom Blackstone

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا