اخبار ارز دیجیتال

۳AC یکی از بنیانگذاران OPNX Exchange به درخواست های ورشکستگی FTX و درجه سانتیگراد پاسخ می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ادعاها را می توان به وثیقه برای معاملات آتی ارزهای دیجیتال در صرافی ها تبدیل کرد.

OPNX، یک صرافی که در تجارت ادعاهای ورشکستگی علیه شرکت‌های ارز دیجیتال ورشکسته تخصص دارد، اوراق قرضه FTX و Celsius را فهرست می‌کند.

طبق اطلاعیه ۱۴ جولای، ادعاهای FTX به طور خاص بلافاصله وارد شده و به وثیقه در قالب توکن بومی OPNX (reOX) یا ارز اعتباری آن، oUSD، تبدیل می‌شوند. کاربران می توانند معاملات آتی ارزهای دیجیتال را با استفاده از reOX به عنوان وثیقه معامله کنند. ادعاها با مشارکت Heimdall، که همچنین تأیید هویت کاربر را انجام می دهد، نشانه گذاری می شود. یک توسعه دهنده نوشت:

ادعاها در ابتدا به توکن‌های reOX با پاداش ۱۰۰ درصدی قیمت بازار تبدیل می‌شوند، اما در طی ۵۰ هفته به پاداش ۰ درصدی همگرا می‌شوند. به معنای دریافت ادعا است.»

در یک مثال گویا توسط OPNX، ادعای ۱ میلیون دلاری FTX با قیمت فاکتور ۳۰ ​​سنت در هر دلار، ۶۰۰۰۰۰ دلار به عنوان مبلغ ادعای reOX معادل دریافت خواهد کرد. صرافی نوشت: «اگر مشخص شود که ادعای کاربر دارای اولویت است، مبلغی معادل توکن‌های reOX صادر شده از کاربر بازیابی می‌شود. ادعاها منتقل شده و در امانت دیگری نگهداری می شوند.

OPNX اوایل سال جاری توسط کایل دیویس و جو سو، بنیانگذاران صندوق سرمایه گذاری ورشکسته سنگاپوری Three Arrows Capital (معروف به ۳AC) تاسیس شد. در اولین روز معاملات OPNX، حجم کل معاملات فقط ۱۳.۶۴ دلار بود. در اواخر ژوئن، نرخ ارز روزانه از ۳۰ میلیون دلار فراتر رفت.

کوین تلگراف در ماه می گزارش داد که سرویس درآمد داخلی ایالات متحده به دنبال ۴۴ میلیارد دلار مالیات پرداخت نشده از ورشکستگی FTX است. به همین ترتیب، در ۱۳ ژوئیه، کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده به دنبال یک حکم تعلیقی، ۴.۷ میلیارد دلار درجه سانتیگراد جریمه کرد.

مجله: ۳AC Takes Storm، استخراج بیت کوین ۳۶۰ درصد، بروس لی NFTs Plunge

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا