اخبار ارز دیجیتال

روند ورشکستگی ۳AC با چالش هایی مواجه است که محل اختفای بنیانگذار آن مشخص نیست

انحلال‌دهنده‌ها ادعا می‌کنند که زو سو و کایل دیویس در اندونزی و امارات قرار دارند و اجرای احکام دادگاه‌های خارجی را دشوار می‌کند.

به گفته منطقه جنوبی نیویورک، مدیر تصفیه Three Arrows Capital (3AC) باید اسناد بیشتری را برای صدور احضاریه از طریق توییتر به موسس صندوق تامینی ارزهای دیجیتال که اکنون ورشکسته شده است، ارسال کند. دادگاه ورشکستگی در دسامبر. ۲، طبق تصمیم قاضی مارتین گلن در یک جلسه استماع مجازی منطقه.

وکلای نماینده انحلال دهندگان در دادرسی ادعا کردند که بنیانگذاران صندوق تامینی، ژو سو و کایل دیویس، مکررا در چند ماه گذشته با مدیران تصفیه ارتباط برقرار نکرده اند. با توجه به ارائه جلسه، “یک پروتکل ارتباطی بین مدیران تصفیه و موسسین توافق شد، اما همکاری رضایت بخشی وجود نداشت.”

مدیران تصفیه ادعا کردند که بنیانگذاران شرکت در اندونزی و امارات اقامت داشته اند و این امر اجرای احکام دادگاه های خارجی را دشوار می کند.

کوین تلگراف در ۱۸ اکتبر گزارش داد که بنیانگذاران از پذیرش خدمات از طریق وکلای سنگاپوری خود امتناع کردند و همین امر باعث شد مدیران تصفیه به دنبال جایگزینی برای احضاریه های سو و دیویس باشند. نقض ۳AC از اینکه آیا صندوق تامینی سرمایه گذاران را گمراه کرده و در آژانس مناسب ثبت نام نکرده است.

قاضی گلن این موضوع را طبق قانون ۴۵ مبنی بر اجازه دادن به یک طرف برای خدمت به غیر حزب با استفاده از احضاریه کتبی مورد بررسی قرار داد و تابعیت بنیانگذار و محل فعلی را زیر سوال برد. او گفت:

«از منظر دادگاه، این موضوع به موضوع صدور احضاریه علیه آنها مربوط می شود. […] اما بر اساس قانون ۴۵، این سؤال وجود دارد که آیا این دادگاه می تواند صلاحیت شخصی را در مورد هر یک از آنها اعمال کند؟ و تابعیت بر آن تأثیر می گذارد. ”

قاضی همچنین گفت که مجوز صدور احضاریه توسط سرویس‌های جایگزین مانند توییتر تنها در صورتی امکان‌پذیر است که «حکم لازم الاجرا» باشد.

مطالب مرتبط: تیم حقوقی ۳AC Liquidator بنیانگذاران را به دلیل انتقال تقصیر به FTX، داد و بیداد رسانه ها در بحبوحه ورشکستگی منفجر کرد

شرکت انحلال Teneo، که مسئول رسیدگی به ورشکستگی است، در ۵ اکتبر به کوین تلگراف گفت که حضانت NFT ها از آدرس مرتبط با Starry Knight Capital، صندوقی که توسط یکی از بنیانگذاران صندوق تامینی راه اندازی شده بود، منتقل شد. گفت که او حق دارد.

مدیر تصفیه ادعا می کند که کنترل ۳۵.۶ میلیون دلار ارز فیات که توسط وکلای از پیش تعیین شده بانک ها یا شرکت های سنگاپور نگهداری می شد را در دست گرفته است. علاوه بر این، بیش از ۶۰ توکن شناسایی شده است که در حساب‌های نگهبانی ارز دیجیتال تحت کنترل Liquidators نگهداری می‌شوند و در صورت نیاز به دلار آمریکا تبدیل شده‌اند.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا