اخبار ارز دیجیتال

وب‌سایت راه‌اندازی ۳AC و CoinFLEX، فهرست انتظار برای تبادل ادعای کریپتو


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق اعلام رسمی توییتر، این صرافی اجازه داد و ستد پرونده های ورشکستگی ارزهای دیجیتال را می دهد.

پروژه مبادله ارز دیجیتال در ابتدا توسط ۳AC پیشنهاد شد و کوین فلکس وب سایت رسمی و لیست انتظار خود را در ۹ فوریه راه اندازی کرد. با توجه به توییتی از حساب توییتر رسمی این پروژه.

ژو سو، بنیانگذار ۳AC، در یک موضوع توییتر در ۹ فوریه که این اطلاعیه را مجدداً منتشر کرد، گفت: گفت این پروژه، همانطور که او توضیح داد، از میل به جبران و بهبودی از اشتباهات گذشته متولد شد.

“ژوئن/ژوئیه برای من، کایل و طلبکاران ما تاریکی کامل بود، پس از اینکه شرط ما برای تسریع پذیرش کریپتو به طرز مهلکی اشتباه بود. من از فروپاشی بازار و روشی که باورهای نادرست من به این درد کمک کرد، ویران شدم. یک دوره تاریک و پاسخ به ریزش کامل نبود، اما من مصمم بودم تا آنچه را که می‌توانم انجام دهم. [to] تمام درد/درس ها را بگیرید و از آن برای ساختن چیزی استفاده کنید که کریپتو را پیشرفت دهد. ”

زو سو ادعا کرد که صرافی جدید “ممیزی های عمومی رمزنگاری در زمان واقعی” را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که “همه سرمایه های کاربر بکر هستند.” این سرویس به عنوان یک سرویس معاملات خسارت آغاز خواهد شد، اما بعداً گسترش خواهد یافت تا FX، سهام و “محصولات نوآورانه” را در پلتفرم خود گنجانده شود. به گفته بنیانگذار ۳AC، “بهترین ترکیبی از cefi و defi را ارائه می دهد.”

مربوط: وکیل ورشکستگی می گوید کایل دیویس، بنیانگذار ۳AC تعهدات خود را نادیده می گیرد

صندوق تامینی ارزهای دیجیتال ۳AC در ماه جولای پس از متحمل شدن زیان شبکه Terra Luna که دو ماه پیش از بین رفت، اعلام ورشکستگی کرد.

پیشنهادی برای پلتفرم‌های وام‌دهی CoinFLEX و ۳AC برای ایجاد یک صرافی جدید در قالب یک پاورپوینت در تاریخ ۱۶ ژانویه برای عموم منتشر شد. در آن زمان صرافی «GTX» نام داشت. این نشت باعث اعتراض عمومی در میان برخی از طلبکاران CoinFLEX علیه شرکت وابسته به صندوق تامینی ورشکسته ۳AC شد. با این حال، CoinFLEX تلاش کرده است تا این نگرانی‌ها را برطرف کند و در یک پست وبلاگی استدلال کرده است که صرافی جدید هم برای مشتریان و هم برای طلبکاران CoinFLEX مفید خواهد بود.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا