اخبار ارز دیجیتال

نظرسنجی: ۳۸ درصد از رای دهندگان ایالات متحده، موقعیت های رمزنگاری نامزدها را در انتخابات میان دوره ای در نظر خواهند گرفت

این نظرسنجی که توسط Grayscale راه‌اندازی شد، نشان می‌دهد که مقررات ارزهای دیجیتال یک موضوع دو حزبی است و اکثریت دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان می‌گویند که خواهان شفاف‌سازی هستند.

بر اساس یک نظرسنجی جدید، حدود یک سوم از رای دهندگان ایالات متحده هنگام انتخاب نامزدهای انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲ “مواضع سیاست ارزهای دیجیتال” را در نظر خواهند گرفت.

بر اساس یک نظرسنجی از ۲۰۲۹ نفر که توسط نظرسنجی هریس بین ۶ تا ۱۱ اکتبر انجام شد، ۵۷ درصد از رای دهندگان بالقوه میان دوره ای گفتند که در مورد ارزهای رمزنگاری شده مطلع خواهند بود. ۳۸ درصد گفتند که احتمال بیشتری دارد که به نامزد سیاسی مورد علاقه خود رای دهند. که در. آنها هنگام رای دادن در انتخابات میان دوره ای موضع خود را در مورد سیاست ارزهای دیجیتال در نظر خواهند گرفت. این نظرسنجی که توسط Grayscale Investments راه اندازی شد، همچنین نشان داد که مقررات ارزهای دیجیتال یک موضوع دو حزبی است، به طوری که ۸۷٪ از دموکرات ها و ۷۶٪ از جمهوری خواهان خواهان شفافیت از دولت ایالات متحده هستند و می گوید که او می خواهد.

خلاصه Grayscale می گوید: «رای دهندگان و قانونگذاران به طور یکسان در مورد رمزارز شنیده اند و به نظر می رسد از فرصت استفاده کرده اند تا در مورد کلاس های دارایی بیاموزند. دارایی، مالیه، سرمایه گذاری.”

رای گیری زودهنگام برای انتخابات میان دوره ای ایالات متحده در بسیاری از ایالت ها آغاز شده است و روز انتخابات در ۸ نوامبر تعیین شده است. کنترل اکثریت آتی مجلس و سنا به ایجاد تعادل بین بسیاری از موضوعاتی که بسیاری از رای دهندگان را به رای می کشاند، بستگی دارد. از جمله سقط جنین، کنترل اسلحه، انتخابات آزاد و منصفانه، و اقتصاد از جمله ارزهای دیجیتال.

جف هاوارد، رئیس توسعه کسب و کار آمریکای شمالی در پلتفرم دارایی دیجیتال OSL، در صحبت با کوین تلگراف، پیشنهاد کرد که بسیاری ممکن است دارایی های دیجیتال را به عنوان بخشی از تلاش های خود برای شمول مالی خود ببینند، اما این فضا به اندازه کافی بزرگ نبود که بتواند نظر رای دهندگان تک موضوعی را جلب کند. ایالات متحده. حالت:

“من فکر نمی‌کنم ارزهای دیجیتال هنوز به روان رأی‌دهندگان آمریکایی نفوذ کرده باشند. برای هر موضوع یا هر موضوعی، گروه‌های سخت‌افزاری وجود دارند که حمایت یا مخالفت می‌کنند، اما خود ارزهای دیجیتال به عنوان رای به یک موضوع. فکر نمی‌کنم به اندازه کافی بزرگ شده باشد. هنوز یک مشکل باشد.”

مربوط: گزارش: رمزگذاری و تمرکززدایی می تواند بر رأی دهندگان در انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲ ایالات متحده تأثیر بگذارد

در جلسه کنونی کنگره، جمهوری خواهان ۲۱۲ کرسی دارند، سه کرسی خالی مانده است، در حالی که ۲۲۰ نماینده به همراه دموکرات ها به مجلس نمایندگان می پیوندند. همه ۴۳۵ کرسی مجلس نمایندگان و ۳۴ کرسی سنا برای انتخابات قابل انتخاب هستند. در حال حاضر دموکرات ها با اختلاف اندکی کنترل هر دو مجلس را در دست دارند و جمهوری خواهان این شانس را دارند که در ۸ نوامبر هر دو طرف را تغییر دهند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا