🚨 اخبار ارز دیجیتال

۳۶ درصد از ۱۰۰۰ پروژه برتر ارزهای دیجیتال امسال در وبلاگ ها سکوت کرده اند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

۳۵.۸ درصد از بزرگترین پروژه های ارزهای دیجیتال جهان در سال ۲۰۲۳ حتی یک پست وبلاگ را آپلود نکرده اند.

بیش از یک سوم از ۱۰۰۰ پروژه رمزنگاری برتر (اصطلاحی که شامل شرکت های رمزنگاری و توکن های فردی می شود) حتی یک مقاله جدید در وب سایت مربوطه خود در سال ۲۰۲۳ منتشر نکرده اند.

طبق یک گزارش تحقیقاتی در اول ماه مه توسط آژانس بازاریابی بلاک چین Guerilla Buzz، که مشتریان آن شامل Coingecko و صرافی ارزهای دیجیتال AAX هستند، ۳۵.۸٪ از ۱۰۰۰ پروژه برتر ارزهای دیجیتال، حیرت انگیز است. تعداد قابل توجهی نتوانستند وب سایت های خود را با محتوای جدید به روز کنند. .

علاوه بر این، طبق این گزارش، کمتر از نیمی (۴۹.۷٪) از آن ۱۰۰۰ پروژه، دو یا چند مقاله جدید را در سال ۲۰۲۳ ارسال کردند.

محققان Guerrilla Buzz می‌گویند که الهام‌بخش این مطالعه تطبیقی ​​پس از فهمیدن این موضوع بود که «بسیاری از شرکت‌های ارزهای دیجیتال یک پایه بازاریابی قوی را در اولویت قرار نمی‌دهند». در عوض، بیشتر این شرکت‌ها تلاش خود را بر «ایجاد هیپ فروش نشانه‌ها» و «انتخاب جهش‌های رشد کوتاه‌مدت» به جای اولویت‌بندی رشد ارگانیک بلندمدت متمرکز می‌کنند.

این مقاله ادعا می کند که روش تحقیق “ساده” و در عین حال “کار فشرده” است. ابتدا، محققان به صورت دستی وب سایت های مربوط به ۱۰۰ پروژه برتر ارزهای دیجیتال را بررسی کردند تا ببینند آیا آنها وبلاگ دارند یا خیر. از آنجا، آنها تعداد مقالات منتشر شده در سال های اخیر را ارزیابی کردند و به بررسی تعداد پست های وبلاگ جدید در سال ۲۰۲۳ پرداختند.

۱۰ عادت برتر پروژه کریپتو در وبلاگ منبع: وزوز چریکی.

در میان ۱۰ پروژه برتر رمزنگاری، زنجیره BNB بایننس با ۵۹ مقاله جدید در سال جاری، رهبر آشکار وبلاگ نویسی است. Polygon (MATIC) با ۳۶ پست جدید در رتبه دوم قرار گرفت و پس از آن کاردانو (ADA) با ۱۲ پست قرار گرفت.

این مقاله همچنین نشان داد که بهترین و محبوب ترین وب سایت وبلاگ برای پروژه های رمزنگاری، وب سایت رایگان میزبانی وبلاگ Medium است. این رویه ای است که از زمان عرضه اولیه سکه (ICO) در سال ۲۰۱۷ ادامه داشته است، با هزاران پروژه جدید در عرض چند ماه که بسیاری از آنها فقط یک صفحه هستند. وب‌سایت‌ها، کاغذهای سفید، و «وعده عالی انقلاب فناوری».

مربوط: این پلتفرم رسانه اجتماعی مبتنی بر بلاک چین به دنبال TikTok است

به طور خاص، Medium هنوز هم پلتفرم مورد استفاده برای بسیاری از وبلاگ‌های پروژه رمزنگاری است، اما ممکن است در واقع بهترین انتخاب برای شرکت‌هایی نباشد که به دنبال رشد بلندمدت هستند.

محققان نوشتند: «این شرکت‌ها با تکیه بر پلتفرم مدیوم، اساساً ترافیک و رشد مدیوم را به جای خودشان هدایت می‌کنند».

«ویژگی‌های عالی SEO روی صفحه و قدرت دامنه بالا ممکن است آن را برای شرکت‌های رمزنگاری که به دنبال ایجاد سر و صدای سریع هستند، انتخاب آسانی کرده باشد، اما تمرکز بر سود کوتاه‌مدت ممکن است در دراز مدت مضر باشد. ممکن است پایدار نباشد.»

مجله: چرا به انجمن بازی های بلاکچین بپیوندید تا سرگرم شوید، درآمد کسب کنید و بازی های بهتری بسازید؟

نویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا