اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین شافل ۳۵۵ دلاری با افزایش ۲۷ درصدی قیمت بیت کوین در کوین بیس ظاهر شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین فعالیت عمده ای را در صرافی کوین بیس تجربه کرد که نشان دهنده حرکت صعودی بالقوه در بازار ارزهای دیجیتال است. تنها در چند ساعت، در مجموع ۴۰۶۹ بیت کوین به ارزش ۱۸۲.۲۶ میلیون دلار از یک کیف پول ناشناس اولیه به موسسه کوین بیس منتقل شد.

بعداً، در مجموع ۲۵۱۰ برداشت بیت کوین به مبلغ بیش از ۱۱۲ میلیون دلار به دو کیف پول مجزا ناشناس انجام شد. به دنبال آن، طبق گزارش Whale Alert، ۱۳۵۹ بیت کوین اضافی به ارزش ۶۰.۸ میلیون دلار از موسسه Coinbase به یک کیف پول جدید ناشناس منتقل شد.

این هجوم معاملات، که از نظر استراتژیک درست قبل از ساعات معاملات ایالات متحده تعیین شده است، نشان دهنده مشارکت سرمایه گذاران نهادی مهم در ایالات متحده است.

انتظار می رود قیمت بیت کوین ۲۷ درصد افزایش یابد

به موازات این تحولات، علی مارتینز، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، اطلاعاتی در مورد معیارهای روی زنجیره بیت کوین ارائه کرد. مارتینز با اشاره به حجم قابل توجه ۱.۰۲ میلیون بیت کوین معامله شده در محدوده قیمتی ۴۲۵۶۰ دلار، بر انعطاف پذیری بیت کوین تاکید کرد.

""
منبع: علی مارتینز

چنین فعالیت قوی روی زنجیره نشان دهنده حمایت قوی از بیت کوین در این سطح بحرانی است. مارتینز همچنین سطوح مقاومت کلیدی را در ۴۷,۳۶۰ دلار و ۵۶,۹۷۰ دلار شناسایی کرده است که نشان دهنده اهداف بالقوه قیمت برای یک روند صعودی است.

اگر پیش‌بینی‌های مارتینز محقق شود، رسیدن بیت‌کوین به سطح مقاومت بالای ۵۶۹۷۰ دلار به ازای هر سکه، ۲۷ درصد افزایش قابل‌توجهی را نسبت به قیمت فعلی بازار نشان می‌دهد. سرمایه گذاران مشتاقانه دنبال می کنند تا ببینند آیا نقل و انتقالات اخیر بیت کوین در کوین بیس واقعاً ارز دیجیتال را به سمت این بالاترین حد انتظار می کشد یا اینکه آیا عوامل پیش بینی نشده رشد آن را کاهش می دهد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا