🚨 اخبار ارز دیجیتال

۳۴ میلیارد دلار بیت کوین (BTC) در رالی حماسی قیمت تغییر کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین روز چهارشنبه برای اولین بار در بیش از دو سال گذشته از ۶۴۰۰۰ دلار گذشت و در سال ۲۰۲۴ نزدیک به ۴۵ درصد افزایش یافت. این احساس وجود داشت که ممکن است این بار اوضاع متفاوت باشد.

صندوق‌های جدید معامله شده در بورس بیت‌کوین در ایالات متحده، بازار ارز دیجیتال پیشرو را به لرزه درآورده‌اند و در کمتر از دو ماه بیش از ۷ میلیارد دلار جریان خالص جذب کرده‌اند که بر قیمت صعودی آن افزوده است.

یک رالی پنج روزه بیت کوین را در روز چهارشنبه به ۶۴۱۰۰ دلار رساند و به رکورد بالای ۶۹۰۰۰ دلار رسید. کاهش قابل توجه رشد عرضه بیت کوین که به نصف شدن معروف است، به افزایش قیمت دامن زد.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین پس از رسیدن به بالاترین قیمت روزانه ۶۳۶۷۵ دلار در معاملات اوایل پنجشنبه، ۵.۸۵ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافت و به ۶۲۶۵۱ دلار رسید.

رشد بیت کوین از ابتدای سال تاکنون از سهام پیشی گرفته و روندی را که از سال ۲۰۲۳ آغاز شده است، گسترش داده است. این شتاب توجه سرمایه گذارانی را که به دنبال نوسان هستند به خود جلب کرده است.

با توجه به این کایکوحجم معاملات بیت کوین در جلسه معاملاتی روز چهارشنبه به بالاترین سطح خود از زمان سقوط FTX رسید و در مجموع به ۳۴ میلیارد دلار رسید.

فعالیت شبکه بیت کوین، حجم ETF منفجر می شود

سانتی متراستارت‌آپ تجزیه‌وتحلیل زنجیره‌ای افزایش عظیمی را در حجم تراکنش‌های زنجیره‌ای، گردش و تراکنش‌های نهنگ بیت‌کوین با افزایش قیمت نشان داده است.

Santiment گزارش داد که با افزایش بیت کوین به بالای ۶۴۰۰۰ دلار، فعالیت زنجیره ای در شبکه بیت کوین به سطوحی رسیده است که قبل از سال ۲۰۲۲ مشاهده نشده بود. حجم تراکنش‌های زنجیره‌ای به ۳۵.۳۷ میلیارد دلار رسید، با ۲۸۳۰۰۰ توکن منحصربه‌فرد جابه‌جا شده و تراکنش‌های نهنگ به ارزش بیش از ۱ میلیون دلار به ۳۶۶۱ رسید.

BlackRock Inc. کل فعالیت معاملاتی در ETF های بیت کوین نقطه ای، از جمله محصولات Fidelity Investments و Fidelity Investments، در روز چهارشنبه با افزایش بیت کوین به سمت یک رکورد به نزدیک به ۸ میلیارد دلار افزایش یافت.

نرخ سرمایه گذاری برای معاملات آتی دائمی بیت کوین نیز به بالاترین سطح خود از سال ۲۰۲۱ رسیده است، که نشان می دهد سرمایه گذاران در حال رقابت برای قمار بر روی سود هستند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا