اخبار ارز دیجیتال

۳۱.۸ میلیون دلار اتریوم از بورس خارج شد – آیا نهنگ ها خرید می کنند؟

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پلتفرم نظارت و تجزیه و تحلیل بلاک چین Whale Alert گزارشی را منتشر کرد. انتقال مهم این شامل اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است. بر اساس توییت Whale Alert، ۱۱,۹۹۹ ETH به ارزش تقریبی ۳۱,۸۴۶,۲۰۵ دلار از بایننس، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال، به یک کیف پول ناشناخته منتقل شد.

این معامله باعث ایجاد بحث و گمانه‌زنی در میان سرمایه‌گذاران و تحلیل‌گران درباره اهداف این انتقال شد. بسیاری پیشنهاد کرده‌اند که نهنگ‌های ارز دیجیتال ممکن است ETH بیشتری جمع کنند. علاوه بر این، Whale Alert فعالیت های قابل توجه دیگری را نیز در مورد اتریوم فاش کرد.

یک آدرس پیش از این غیرفعال حاوی ۱۰۰ ETH به ارزش تقریبی ۲۶۲۷۵۷ دلار در معرض خطر قرار گرفت. فعال پس از ۸.۵ سال غیر فعال بودن. این رویداد نادر لایه جدیدی از هیجان و کنجکاوی را به پویایی بازار اضافه کرد. زیرا فعالان بازار در حال بررسی عواقب احتمالی احیای چنین آدرس های قدیمی هستند.

حرکات استراتژیک

آنچه در بازار ارزهای دیجیتال می‌گذرد احساس مثبت آلتکوین های مختلف از جمله بیت کوین و اتریوم در چند روز اخیر شاهد افزایش قابل توجهی بوده اند. به نظر می‌رسد فعالیت‌های اخیر مشاهده‌شده توسط Whale Alert نشان می‌دهد که نهنگ‌های ETH از شرایط فعلی بازار با افزایش دارایی‌های خود، احتمالاً در انتظار افزایش بیشتر قیمت، استفاده می‌کنند.

در دسترس قیمت اتریوم با افزایش اندک ۰.۰۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۲۶۶۲ دلار رسیده است. جالب‌تر اینکه اتریوم هفته گذشته ۱۲.۷۶ درصد افزایش ارزش داشت. علاوه بر این، داده های CoinGlass، یک پلت فرم تجزیه و تحلیل رمزارز، تظاهرات افزایش قابل توجهی در علاقه بازار مشاهده شد زیرا علاقه باز به معاملات آتی اتریوم ۱.۲۱ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافت و در مجموع به ۹.۵۲ میلیارد دلار رسید.

حرکت چنین مقدار قابل توجهی از اتریوم از یک صرافی یک رویداد مهم است که اغلب منجر به گمانه زنی در مورد تأثیرات بالقوه بازار می شود. انتقال مقادیر زیادی از ارزهای دیجیتال به کیف‌پول‌های خصوصی ممکن است نشان‌دهنده روند صعودی در میان بازیکنان بزرگ یا «نهنگ‌ها» باشد که انتظار دارند قیمت این ارز دیجیتال افزایش بیشتری داشته باشد.

چنین نقل و انتقالاتی عرضه موجود در مبادلات را کاهش می دهد و در صورت ثابت ماندن یا افزایش تقاضا، به طور بالقوه منجر به افزایش قیمت می شود. در همین حال، فعال شدن یک آدرس غیرفعال پس از بیش از هشت سال این روایت را تقویت می کند که دارندگان طولانی مدت ممکن است به بازار بازگردند. به طور کلی، این لحظات مهمی هستند که می توانند تغییراتی را در پویایی بازار اتریوم نشان دهند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا