اخبار ارز دیجیتال

انتقال ۳۱۸ میلیون دلار بیت کوین به پی پال توسط آنون ویل: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ردیاب ارزهای دیجیتال Whale Alert که تراکنش‌های بزرگ ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کند و سپس جزئیات آن‌ها را در پلتفرم X/Twitter به اشتراک می‌گذارد، خبر انتقال سه تکه بزرگ بیت کوین به غول پی پال را در ۱۱ ساعت گذشته منتشر کرد. آنها یکی پس از دیگری انجام شد.

ارزش کل بیت کوین ارسالی به آنجا بیش از ۳۰۰ میلیون دلار است.

نهنگ آنون کیف پول بیت کوین را در پی پال پر می کند

این منبع بیان کرد که نهنگ سه تراکنش انجام داد که هر کدام ۲۵۰۰ بیت کوین به ارزش ۱۰۶.۶ میلیون دلار به صورت جداگانه و بیش از ۳۱۸ میلیون دلار در مجموع داشتند.

غول پرداخت آنلاین پی پال مستقر در ایالات متحده، بیت کوین و چندین ارز دیجیتال دیگر را در سال ۲۰۲۱ زمانی که برای اولین بار به مشتریان خود اجازه خرید و فروش رمزنگاری (BTC، ETH، LTC، و BCH) و نگهداری کیف پول های رمزنگاری محلی را بدون امکان برداشت، داد.

پی‌پال به بازار ارزهای دیجیتال می‌پرد

بعداً، PayPal عملکرد ارزهای دیجیتال خود را گسترش داد و به کاربران این امکان را داد که رمزنگاری خود را به کیف پول شخص ثالث ارسال کنند و رمزارز را نیز در خارج از آن واریز کنند.

بر اساس داده‌های تحلیلی، پی پال یک سال پیش در مجموع ۶۰۴ میلیون دلار بیت‌کوین، اتریوم، بیت‌کوین کش و لایت‌کوین را از طرف مشتریان خود در اختیار داشت.

در سال ۲۰۲۳، غول پرداخت آنلاین با راه اندازی استیبل کوین خود، PYUSD، با حمایت دلار آمریکا، دنیای مالی را شگفت زده کرد. متعاقباً جامعه کریپتو بین کسانی که این امر را فشاری بزرگ برای ورود کریپتو به جریان اصلی می‌دانستند و کسانی که از PayPal به دلیل ایجاد یک استیبل کوین متمرکز به شدت انتقاد می‌کردند تقسیم شد. گزارش‌هایی در توییتر منتشر شد مبنی بر اینکه تابعی در کد PYUSD تعبیه شده است که موجودی کاربران را مسدود و باطل می‌کند.

سامسون مو انتظار دارد بیت کوین سهموی شود

اوایل این هفته، در ۳ ژانویه، یکی از مدافعان برجسته بیت کوین، که رئیس شرکت متمرکز بر بیت کوین Samson Mow است، اشاره کرد که بیت کوین به زودی ممکن است بالستیک شود. به گفته وی، دلیل اصلی این امر سرعت جمع آوری بیت کوین از بازار توسط صندوق های ETF مبتنی بر بیت کوین است.

تجمع گسترده آنها پس از ۱۱ ژانویه آغاز شد، زمانی که رگولاتور کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به ۱۱ ETF بر اساس قیمت نقدی بیت کوین چراغ سبز نشان داد. اینها شامل غول های وال استریت، بلک راک، آرک اینوست، وان اک و فیدلیتی بودند.

میم ارسال شده توسط Mow بیان می‌کند که با این نرخ انباشت توسط ETF‌ها غیرممکن است که بیت‌کوین پارابولیک نباشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا