اخبار ارز دیجیتال

۳۱۴ میلیون USDC در شروع بازخرید به آدرس تهی ارسال شد: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این توکن در تلاش است تا پس از سقوط به پایین ترین سطح تاریخی ۰.۸۷ دلار به ازای هر توکن در دو روز پیش، به پیوند ۱:۱ با دلار آمریکا بازگردد.

بر اساس پلتفرم تحلیلی Web 3.0 Watchers (0xscope)، در ۱۳ مارس، در مجموع ۳۱۴,۱۶۷,۰۰۰ دلار سکه (USDC) از صادرکننده Circle به آدرس تهی اتریوم در هدر 0x00 ارسال شد. آدرس‌های تهی معمولاً برای موارد زیر استفاده می‌شوند: یک توکن را از طریق تراکنش یک طرفه از گردش خارج کنید.

یک روز پیش از آن، Circle اعلام کرد که تمام سپرده گذاران بانک سیلیکون ولی (SVB) به ارزش ۳.۳ میلیارد دلار یا ۸ درصد از کل ذخایر USDC، “به طور کامل اعلام شده است که در دسترس خواهد بود برای هنگامی که بانک های ایالات متحده امروز افتتاح شدند. Jeremy Allaire یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Circle اظهار داشت:

اعتماد، امنیت و بازخرید ۱:۱ کل USDC در گردش برای Circle از اهمیت بالایی برخوردار است، حتی در مواجهه با سرایت بانکی که بر بازار ارزهای دیجیتال از سیستم بانکی تأثیر می گذارد.

USD Coin برای بازخرید ۱:۱ با دلارهای فیات طراحی شده است و نمادهای آن توسط وثیقه فیات متناسب با صدور و سوزاندن توکن های جدید تعیین می شود. در ۱۰ مارس، بانک متولی Circle، SVB، پس از یک سری از شکست‌خوردگی‌های خزانه‌داری ایالات متحده با اهرم موقعیت‌های طولانی و مداخله اجباری تنظیم‌کننده‌های فدرال، از جمله شرکت بیمه سپرده فدرال، پس از قطع شدن توکن، دچار رکود شد.

در زمان انتشار، USDC در حال حاضر با قیمت ۰.۹۹۵۸ دلار به ازای هر قرارداد معامله می شود، در حالی که کمترین قیمت تاریخی ۰.۸۷ دلار دو روز پیش بود. Circle می گوید در صورت نیاز از سرمایه شرکتی و خارجی برای محافظت از USDC در صورت کمبود استفاده خواهد کرد. برخی از نهنگ‌های کریپتو طبق گزارش‌ها، USDC را با قیمت پایین در طول رویداد de-pegging فروختند که باعث ضررهای سنگین شد.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا