🚨 اخبار ارز دیجیتال

۳۱ درصد از جوانان استرالیایی علیرغم ریسک گریزی صاحب ارزهای دیجیتال هستند – نظرسنجی ASX


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جوانان استرالیایی بیشتر به ارزهای رمزنگاری شده علاقه دارند، اما اکثریت متعلق به افراد ۲۵ تا ۴۹ ساله است.

تقریباً یک سوم سرمایه‌گذاران جوان استرالیایی در سال گذشته با وجود اینکه خود را «ریسک‌گریزتر» نسبت به سرمایه‌گذاران مسن‌تر می‌دانستند، ارزهای رمزنگاری شده داشتند یا معامله می‌کردند.

نظرسنجی سرمایه‌گذاران استرالیایی که توسط بورس اوراق بهادار استرالیا (ASX) انجام شد، نشان داد که ۴۶ درصد از «سرمایه‌گذاران نسل بعدی» (اصطلاحی که در این گزارش برای اشاره به سرمایه‌گذاران ۱۸ تا ۲۴ ساله استفاده می‌شود) خود را «درآمد پایدار» توصیف می‌کنند، اما ۳۱ نفر درصد آنها سرمایه گذاری زیادی می کنند. رمز.

دیدگاه ها در مورد ریسک سرمایه گذاری بر اساس گروه سنی منبع: ASX.

این گزارش می‌نویسد: محافظه‌کاری ظاهری مالی سرمایه‌گذاران جوان با سطح سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال در تضاد است.

او گفت: محققان دریافتند که جوانان به دلیل تمایل به انجام کاری متفاوت از والدین خود در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند و “بسیاری از ۱.۲ میلیون سرمایه گذار جدیدی که از سال ۲۰۲۰ سرمایه گذاری را آغاز کرده اند، دارای دانش فناوری هستند و به دنیا متصل هستند.” رسانه های اجتماعی. “

بر اساس یک نظرسنجی ASX که توسط شرکت تحقیقات مالی Investment Trends انجام شده است، میانگین مقدار ارز رمزنگاری شده توسط سرمایه‌گذاران «نسل بعدی» ۲۷۰۰ دلار است که ۶ درصد از کل سبد و ۳ درصد از کل دارایی‌های ارزهای دیجیتال آنها را تشکیل می‌دهد. معادل دو برابر کردن ارز. محدوده سنی سایر سرمایه گذاران

با این حال، در حالی که سرمایه‌گذاران جوان بیشترین ارزهای رمزنگاری شده را نسبت به پرتفوی خود دارند، این «انباشته‌کننده دارایی» است، یعنی افراد ۲۵ تا ۴۹ ساله که به طور کلی بیشترین ارزهای دیجیتال را دارند. سرمایه‌گذار مسئول ۶۹ درصد از کل سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال است. سرمایه گذاران بالای ۵۰ سال تنها ۱۹ درصد از کل مالکیت ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهند.

تصویری کلی از سرمایه گذاری های ارز دیجیتال برای سرمایه گذاران استرالیایی. منبع: ASX.

این گزارش نشان دهنده اولین گنجاندن ارزهای دیجیتال به عنوان یک طبقه دارایی در نظرسنجی سرمایه گذاران استرالیایی ASX است. به این ترتیب، این گزارش با احتیاط به این موضوع پرداخت و بیان کرد که آیا ارزهای دیجیتال «کاملاً برای سرمایه گذاری جریان اصلی قابل قبول هستند» هنوز مورد بحث است.

با این حال، این نظرسنجی اذعان می‌کند که علی‌رغم نوسانات آن، ارزهای دیجیتال همچنان یک انتخاب محبوب در میان سرمایه‌گذاران باقی می‌مانند، با کلی «نیت سرمایه‌گذاری» (کسانی که در حال حاضر روی چیزی سرمایه‌گذاری نمی‌کنند) ۲۹ درصد از پاسخ‌دهندگان گفتند که در حال بررسی سرمایه‌گذاری در نوعی از ارزهای دیجیتال در سال آینده هستند. . ۱۲ ماه.

مربوط: اندیشکده: قوانین کریپتو استرالیا در معرض سبقت گرفتن بازارهای نوظهور است

نکته قابل توجه، صرافی‌های متمرکز ارزهای دیجیتال به عنوان یک «ترمز» بالقوه برای رشد سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال در آینده ذکر شدند.

موج اخیر شکایت های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه صرافی های بزرگ ایالات متحده Coinbase و Binance نمونه بارز چالش های پیش روی صرافی های متمرکز است.

صرافی‌های ارز دیجیتال استرالیا نیز در ماه‌های اخیر با چالش‌هایی مواجه شده‌اند. بایننس استرالیا در ماه مه اعلام کرد که تمام خدمات دلاری استرالیا را در ماه ژوئن به حالت تعلیق در می آورد، زیرا به ارائه دهندگان پرداخت محلی دستور داده شد که حمایت از صرافی را متوقف کنند. در همان روز، دومین بانک بزرگ استرالیا، Westpac، مشتریان خود را از تجارت با این صرافی منع کرد.

ماه بعد، Commonwealth Bank، بزرگترین بانک استرالیا، اعلام کرد که ممکن است برخی از پرداخت ها به صرافی های ارزهای دیجیتال را به دلیل “ریسک بالای” کلاهبرداری رد کند.

تحقیق گزارش ASX در نوامبر ۲۰۲۲ و بر اساس یک نظرسنجی آنلاین عمیق از نمونه ۵۵۱۹ بزرگسال استرالیایی انجام شد.

مجله: اعتیاد به معاملات ارزهای دیجیتال – مراقب چه چیزی باشیم و چگونه آن را درمان کنیمنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا