🚨 اخبار ارز دیجیتال

پشتیبانی ۳۰۶۶۷۶ بیت کوین می تواند از سقوط بیت کوین به ۶۰۰۰۰ دلار جلوگیری کند، در اینجا چگونه است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین، اولین و بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، اندکی پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در روز سه شنبه، فشار نزولی را تجربه کرد و نتوانست شتاب خود را بالای ۶۹۰۰۰ دلار حفظ کند و تا ۵۹۳۱۳ دلار سقوط کرد.

بیت کوین با شتاب شگفت انگیزی برای دارایی کریپتو از این پایین برگشت و از آن زمان تا کنون انعطاف پذیری و ثبات غیرعادی را در بالای ۶۶۰۰۰ دلار نشان داده است. این یک پشتیبان و نقطه عطف حیاتی برای ارزهای دیجیتال برتر باقی می ماند.

از آنجایی که بیت کوین بالای ۶۶۰۰۰ دلار است، علی، متخصص ارزهای دیجیتال، مهمترین پشتیبانی از بیت کوین را شناسایی می کند. نقض این حمایت مهم می تواند باعث فشار فروش و نزدیک شدن بیت کوین به سطح ۶۰۰۰۰ دلار شود.

با توجه به این علیسطح پشتیبانی کلیدی بیت کوین ۶۶۱۱۲ دلار است که حجم قابل توجه بیش از ۳۰۶۶۷۶ تراکنش بیت کوین نشان می دهد.

او گفت که اگر BTC به زیر این سطح بحرانی سقوط کند، منطقه پشتیبانی مهم بعدی ۶۰۶۰۰ دلار خواهد بود.

حجم معاملات ۳۰۶۶۷۶ بیت کوین در ۶۶۱۱۲ دلار یک شاخص ثابت و صعودی برای بیت کوین است که نشان دهنده قدرت و پشتیبانی ارز دیجیتال پیشرو در این سطح قیمتی مهم است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با ۱.۲۵ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۶۷۰۳۲ دلار رسید. به نظر می رسد گاوها سعی دارند با بالا بردن قیمت به بالای ۶۷۰۰۰ دلار به روند صعودی خود ادامه دهند و در نهایت از بالاترین رکورد اخیر خود یعنی ۶۹۰۰۰ دلار عبور کنند.

اگر این امر محقق شود، بیت کوین می تواند مرحله دوم رشد خود را آغاز کند و به ۷۶۰۰۰ دلار و در نهایت به ۸۰۰۰۰ دلار برسد.

انتظارات در آستانه رویداد پیش بینی شده هاوینگ در آوریل ۲۰۲۴ در حال افزایش است. تحلیلگران پیش بینی می کنند که افزایش کمبود و تقاضای قوی از سوی سرمایه گذاران فردی و نهادی احتمالاً قیمت بیت کوین را بالاتر خواهد برد. به گفته محققان، بر اساس روندهای تاریخی از زمان نصف شدن، قیمت بیت کوین می تواند تا سال آینده به ۱۵۰۰۰۰ دلار برسد.

با این حال، عملکرد قبلی بازده آینده را تضمین نمی کند. با این حال، میزان سود بیت کوین قبل و بعد از رویداد نصف شدن نامشخص است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا