🚨 اخبار ارز دیجیتال

خطر انحلال ۳۰۰ میلیون دلاری اگر BTC به زیر سطح اصلی برسد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین پس از معاملات جانبی در ابتدای هفته دوباره رشد کرد و برای اولین بار از دسامبر ۲۰۲۱ از ۵۵۷۰۰۰ دلار گذشت.

پیشرفت بیت کوین در روز چهارشنبه ادامه یافت و در زمان نگارش این مقاله به بالاترین حد روزانه ۵۷۷۹۰ دلار رسید. طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت این ارز دیجیتال پرچمدار آخرین بار با ۳.۲۷ درصد افزایش به ۵۷۷۴۶ دلار رسیده است.

بیت کوین (BTC) در مسیر بازیابی بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری خود که در نوامبر ۲۰۲۱ ثبت شده بود، با یک آزمون حیاتی روبرو است. بر اساس داده های IntoTheBlock، ۱.۴۹ میلیون آدرس بیت کوین، ۴۳۲،۹۲۰ بیت کوین را با قیمت های متوسط ​​از ۵۶،۹۶۱ تا ۶۷،۴۱۳ دلار خریداری کردند. ۶۰۳۳۰ دلار.

این تقریباً ۳ درصد از دارندگان بیت‌کوین را نشان می‌دهد که ممکن است بخواهند پس از رسیدن بیت‌کوین به قیمت سرسام‌آور خود، بفروشند که باعث فشار فروش می‌شود.

در صورت اصلاح قیمت بیت کوین، پشتیبانی کلیدی بعدی بین ۵۵۱۳۴ تا ۵۶۹۶۱ دلار است. طبق داده های IntoTheBlock، ۵۱۳۷۳۰ بیت کوین توسط ۹۹۱۲۲۰ آدرس با میانگین قیمت ۵۶۰۳۶ دلار خریداری شده است.

با این حال، اگر بیت کوین سطح ۵۶۰۰۰ دلار را از دست بدهد، خطر انحلال عمده وجود دارد. با توجه به این علیاو با استناد به نقشه حرارتی انحلال بیت کوین Coinglass گفت که اگر BTC به ۵۵۹۰۰ دلار کاهش یابد، موقعیت های خرید به ارزش ۳۰۰ میلیون دلار در معرض خطر انحلال قرار خواهند گرفت.

این سناریو می تواند یک اثر آبشاری ایجاد کند، زیرا انحلال می تواند فشار فروش را افزایش دهد و باعث کاهش قیمت شود.

اولین و بزرگترین ارز دیجیتال بیت کوین اضافه شد ۸۰۰ میلیارد دلار ارزش بازار بیت کوین در ابتدای سال ۲۰۲۳ حدود ۳۲۰ میلیارد دلار بود و از آن زمان به ۱.۱۳ تریلیون دلار افزایش یافته است و آن را دهمین دارایی بزرگ در جهان می کند.

بیت کوین در حال حاضر کمتر از ۲۰ درصد از بالاترین قیمت خود یعنی ۶۸۹۸۲.۲۰ دلار که در نوامبر ۲۰۲۱ تنظیم شده بود، دارد. سرمایه‌گذاران انتظار دارند که ETFها پس از راه‌اندازی و رویداد نصف‌سازی آینده، که به‌طور سنتی پشتوانه یک افزایش قابل‌توجه است، به رکورد جدیدی دست پیدا کنند. در ماه های بعد افزایش خواهد یافت.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا