🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیشنهاد ۳۰ میلیون دلاری Hodlnaut OPNX با سقوط ۹۰ درصدی توکن FLEX رد شد: گزارش

مدیران قضایی موقت Hodlnaut استدلال کردند که پیشنهاد ۳۰ میلیون دلاری برای توکن‌های FLEX «نقد نقد» بوده و «ارزش سوداگرانه» دارد.

طبق گزارش ها، مدیران موقت قضایی شرکت مالی رمزنگاری شکست خورده Hoddlenote آخرین معامله خرید خود را رد کرده اند زیرا توکن های پرداخت تا ۹۰ درصد کاهش یافته است.

مدیران Hoddlenote به شرایط خرید آن از OPNX، یک صرافی ارزهای دیجیتال که توسط کایل دیویس و سو ژو، از بنیانگذاران صندوق سرمایه گذاری شکست خورده Three Arrows Capital (3AC) تأسیس شده است، اعتراض کرده اند.

بلومبرگ در ۱۹ سپتامبر گزارش داد که مدیران موقت در پرونده اخیر دادگاه گفتند که پیشنهاد ۳۰ میلیون دلاری برای توکن های FLEX “غیر نقدینگی” است. او استدلال کرد که این پیشنهاد “ارزش سوداگرانه” دارد. کل بدهی نیز با معامله OPNX مخالفت کرد.

مدیران خاطرنشان کردند که FLEX تقریباً ۹۰٪ از ارزش خود را از زمانی که OPNX پیشنهاد خرید ۷۵٪ از Hodlnaut را در اوایل آگوست ۲۰۲۳ ارائه کرد، از دست داده است. در زمان پیشنهاد، FLEX حدود ۷ دلار معامله می شد. طبق داده های CoinGecko، در زمان نگارش این مقاله، Flex Coin با قیمت ۰.۵۸ دلار معامله می شود.

نمودار قیمت ۹۰ روزه فلکس کوین (FLEX). سس. CoinGecko

جدا از نگرانی‌های پیرامون FLEX، مدیران موقت قضایی در Hoddlenote با اشاره به دارایی‌های دیجیتال عمده مانند بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) اظهار کرده‌اند که “هیچ گونه تزریق نقدینگی یا دارایی‌های نقدی مشابه وجود ندارد”. . مدیریت همچنین از عدم ارائه برنامه‌های بازپرداخت بدهی طلبکاران یا جزئیات پرداخت‌های بیش از ۳۰ درصد از بدهی توسط OPNX ناراضی بود.

مربوط: دادگاه فروش دارایی های دیجیتال FTX را تایید می کند که می تواند تا ۳.۴ میلیارد دلار را آزاد کند

FLEX نماد اصلی صرافی Coinflex است و ارتباط نزدیکی با پلتفرم OPNX دارد زیرا بنیانگذاران Mark Lamb و Sudhu Arumugam نیز در راه اندازی OPNX شرکت کردند.

Coinflex تمام برداشت‌ها را در ژوئن ۲۰۲۲ به حالت تعلیق درآورد، و مدیرعامل این شرکت به شرایط شدید بازار و “تداوم عدم اطمینان در مورد شرکای تجاری” اشاره کرد. صرافی درخواست سازماندهی مجدد در دادگاه سیشل برای بازیابی ۸۴ میلیون دلار زیان از مشتریان خرده فروشی بزرگ داده است. کوین فلکس قصد دارد فعالیت خود را در تاریخ ۳۱ اکتبر ۲۰۲۳ به طور رسمی متوقف کند و به مشتریان توصیه می کند که تمام وجوه خود را قبل از تاریخ بسته شدن از پلتفرم برداشت کنند.

مجله: Hall of Flame: ایرینا هبر، وکیل رمزارز در مورد تهدید به مرگ و پیش‌بینی دعاوی صحبت می‌کند.

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا