🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت شیبا اینو ۷۰ درصد افزایش یافت، ۳ تریلیون SHIB به آدرس رابینهود منتقل شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ردیاب داده رمزنگاری شده Whale Alert یک حرکت بزرگ شیبا اینو را در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی کرده است. انتقال بزرگ ۳ تریلیون توکن SHIB به ارزش تقریبی ۵۰ میلیون دلار از یک کیف پول ناشناخته به آدرسی به نام Robinhood انجام شد.

هشدار نهنگ “SHIB 3,023,255,579,400 (49,933,096 دلار) از یک کیف پول ناشناخته به یک کیف پول ناشناخته منتقل شد.”

خرید SHIB توسط Robinhood همزمان با افزایش قابل توجه توکن است که بیش از ۷۰ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته و در اوایل معاملات روز شنبه به ۰.۰۰۰۰۲۸۸۸ دلار رسیده است.

متعلق به SHIB بهتر عمل کرد بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال بزرگ، از جمله بیت کوین، اتریوم و دوج کوین، با ارزش بیش از ۱۲.۸ میلیارد دلار به جایگاه یازدهم در رتبه بندی ارزش بازار صعود کردند.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با ۶۲.۲۰ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۲۱۴۹ دلار رسیده است. طبق داده های CoinMarketCap، توکن سگ در حال حاضر برای بهترین بسته شدن هفتگی از اکتبر ۲۰۲۱ تا کنون ۱۲۹ درصد افزایش یافته است.

چه اتفاقی در زنجیره قبل از پمپ غول پیکر SHIB افتاد؟

در حالی که قیمت شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۷۰ درصد افزایش یافته است، پلتفرم تحلیل زنجیره ای Spot On Chain رویدادهای زنجیره ای را طی سه روز گذشته گزارش می دهد که منجر به افزایش قیمت شده است.

نقطه در زنجیره او سه رویداد را برجسته می کند که می تواند به افزایش قیمت SHIB کمک کند. اول، یک «تاجر هوشمند» دو روز قبل از پمپاژ ۷۵.۹۱ میلیارد SHIB از بایننس خریداری کرد که در حال حاضر به ارزش ۱.۵۱ میلیون دلار است. این معامله‌گر اکنون بیش از ۶۱۴۰۰۰ دلار از خرید Shiba Inu خود کسب کرده است.

ثانیاً، Rune، بنیانگذار MakerDAO، برای اولین بار ۷.۴۱ میلیارد SHIB با ۱۰۰۰۰۰ USDC خریداری کرد که تقریباً ۴۷.۱ میلیارد دلار از خرید SHIB به دست آورد.

سوم، کیف پولی به نام UPbit 2.13 تریلیون SHIB در ۲۴ ساعت گذشته جمع آوری کرد که در حال حاضر ۴۲.۳ میلیون دلار ارزش دارد. در حال حاضر این کیف پول هفتمین کیف پول بزرگ SHIB با ۱۲.۴۵ تریلیون SHIB به ارزش ۲۴۷ میلیون دلار است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا