اخبار ارز دیجیتال

3 نشانه که توکن PEPE در آستانه به دام انداختن گاوها پس از جهش 2000 درصدی قیمت است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قیمت PEPE در ماه مه به دلیل نوسانات فنی، کاهش علاقه خرده فروشان و خطر بیش از حد دستکاری بازار در معرض خطر کاهش 20 درصدی قرار دارد.

Memecoin جدید Pepe (PEPE) پس از افزایش بیش از 2000 درصدی از زمان معرفی خود در چند هفته پیش، وارد مرحله اصلاح شدید می شود.

در 3 می، قیمت PEPE به 0.00000089 دلار کاهش یافت که حدود 35 درصد از بالاترین قیمت 0.00000138 دلاری که دو روز قبل تعیین شده بود، کاهش یافت. در نتیجه این اصلاح، ارزش بازار آن نزدیک به 80 میلیون دلار کاهش یافت و آن را از 100 شاخص برتر ارزهای دیجیتال خارج کرد.

عملکرد قیمت پپه از زمان عرضه در بازار. منبع: CoinGecko

ترکیبی از شاخص های فنی و بنیادی حاکی از کاهش بیشتر قیمت PEPE است.

کاهش بهره خرده فروشی

حجم معاملات روزانه PEPE در صرافی های متمرکز (CEX) و غیرمتمرکز (DEX) با کاهش قیمت کاهش یافت. همین اتفاق برای Google Trends برای کلمه کلیدی “Pepe Coin” افتاد، که امتیاز آن از 100 به 7 در یک روز کاهش یافت، که نشان می دهد تبلیغات خرده فروشی در 48 ساعت گذشته کاهش یافته است.

کلمه کلیدی نرخ بهره پپه کوین.منبع: گوگل ترندز

من نگران توزیع نهنگ های PEPE هستم

طبق داده‌های ردیابی شده توسط CoinCarp.com، 100 آدرس برتر PEPE با نام مستعار “نهنگ” 45 درصد از عرضه توکن‌ها را در دست دارند.

توزیع PEPE برتر. منبع: CoinCarp.com

این 100 آدرس ممکن است متعلق به 100 فرد مختلف باشد. با این حال، از آنجایی که یک موجودیت می‌تواند چندین آدرس را کنترل کند، تعداد محدودی از نهنگ‌ها در جهت حرکت‌های قیمت آتی PEPE حرف بیشتری دارند و خطر دستکاری قیمت را افزایش می‌دهند.

به عنوان مثال، Lookonchain فاش کرد که پنج آدرس ظاهراً مرتبط با تیم Pepe در یک بازار غیر نقدینگی سود 1.23 میلیون دلاری داشته اند. آنها 8.87 تریلیون توکن PEPE را با قیمت پایین خریداری کردند و بیش از 90 درصد از دارایی های خود را در Uniswap با قیمت بالا فروختند.

نمودار معاملات PEPE.منبع: Look On Chain

برخی از دارندگان برتر PEPE صرافی های متمرکز هستند. با این حال، داده‌های ردیابی شده توسط تحلیلگر 008.eth نشان می‌دهد که نهنگ‌های PEPE غیر مبادله‌ای اخیراً موقعیت‌های خود را کاهش داده‌اند که نشان‌دهنده سود گرفتن مطابق با اصلاحات مداوم قیمت است.

ابتدا 20٪ تنظیم PEPE؟

PEPE بدون اصول اساسی در پشت آن در حال بازگشت است و شواهدی از تسلط کمتر نهنگ ها بر روند صعودی می تواند در کوتاه مدت سود را نفی کند. من با فن موافقم

مرتبط: 11 میم کلاسیک که به عنوان NFT عرضه می شوند

به عنوان مثال، نمودار 4 ساعته نشان می دهد که PEPE/USDT بالاترین میزان را داشته است، اما شاخص قدرت نسبی آن (RSI) از 30 آوریل به بالاترین حد خود رسیده است. کوتاه مدت.

علاوه بر این، PEPE 20٪ از سطح قیمت فعلی کاهش یافته است و به سمت میانگین متحرک نمایی 50-4 ساعته (EMA 50-4 ساعت؛ موج قرمز) نزدیک به 0.0000047410 دلار می رود.

زیر موج قرمز، توکن می تواند محدوده 0.00000020 تا 0.00000017 را به عنوان هدف افت بعدی آزمایش کند.

البته، از آنجایی که توکن PEPE جدید است، تاریخچه قیمت کافی برای پیش بینی تغییرات قیمت در آینده نداریم. علاوه بر این، memecoin ها به دلیل نوسانات شدید و نوسانات قیمت زیاد بدنام هستند.

به عنوان مثال، Dogecoin به لطف تشویق سرمایه گذار میلیاردر ایلان ماسک، از سال 2020 تا کنون 7000 درصد افزایش یافته است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Yashu Gola

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا