اخبار ارز دیجیتال

۳ Signs Axie Infinity Risk قیمت را از افزایش ۱۳۵ درصدی ژانویه منصرف می کند

قیمت AXS در نمودار روزانه خود یک نام “سنگ قبر” را تشکیل داد که همراه با رویداد اخیر بازگشایی توکن نشان دهنده یک معکوس نزولی احتمالی است.

Axie Infinity (AXS) نسبت به امروز ۱۳۵ درصد رشد داشته و در ۲۳ ژانویه به حدود ۱۴ دلار رسیده است. این بالاترین مقدار در دو ماه گذشته است. با این وجود، جفت AXS/USD احتمالاً در هفته‌های آتی به دلیل انبوهی از شاخص‌های فنی و بنیادی منفی متحمل ضررهای سنگینی خواهد شد.

Axie Infinity Price Print “Tombstone” Doji

قیمت AXS در ۲۳ ژانویه یک شمعدان “Tombstone Doji” را تشکیل داد که تحلیلگران فنی آن را به عنوان یک الگوی معکوس نزولی می دانند.

Tombstone Doji زمانی ظاهر می شود که باز شدن، بسته شدن و پایین ترین قیمت دارایی تقریباً یکسان باشد به جز بالاترین قیمت، همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است. فتیله بالایی بلند نشان می دهد که خرس تمام سود چاپ شده توسط شمع را در طول یک جلسه خاص قطع کرده است.

نمودار روزانه AXS/USD شامل Tombstone Doji.منبع: Trading View

به نظر می‌رسد که AXS از ۲۳ ژانویه الگوی شمعدانی مشابهی را شکل می‌دهد و خرس‌ها از حرکت به بالای سطح قیمت ۱۴ دلار خودداری می‌کنند و باعث کاهش قیمت روزانه بیش از ۱۰ درصد می‌شود.

علاوه بر این، به دلیل اینکه شاخص قدرت نسبی (RSI) جفت AXS/USD از قلمروی بیش از حد خرید عبور کرد و با آزمون قیمت میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه (EMA 200 روزه؛ موج آبی در نمودار بالا) مطابقت داشت، رد شد. . این به عنوان مقاومت در ژانویه ۲۰۲۲ و آوریل ۲۰۲۲ عمل کرد.

این سه عامل باعث می‌شود که AXS در هفته‌های آینده تحت تعدیل قیمت قرار گیرد. نزدیکترین هدف برای سقوط AXS حدود ۸ دلار در نزدیکی میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه (موج قرمز) خواهد بود، یعنی افت ۴۰ درصدی تا مارس.

کل عرضه Axie Infinity 1.8 درصد افزایش یافت

از نقطه نظر اساسی، قیمت Axie Infinity احتمالا در هفته های آینده به دلیل آخرین باز شدن عرضه کاهش می یابد.

مطالب مرتبط: Axie Infinity برای بازی های کریپتو سمی است

در ۲۳ ژانویه، عرضه در گردش AXS 4.8 میلیون افزایش یافت. این تقریباً ۱.۸٪ از کل عرضه ۲۷۰ میلیونی را پس از بازگشایی برنامه ریزی شده توکن های اختصاص داده شده نشان می دهد. از نظر تئوری، اگر تقاضا افزایش نیابد، افزایش عرضه می تواند قیمت ها را کاهش دهد.

امیدهای صعودی برای قیمت AXS باقی می ماند

با این حال، در نمودار بازه زمانی طولانی تر، به نظر می رسد AXS در حال تشکیل یک گوه نزولی است که تحلیلگران آن را به عنوان یک الگوی برگشت صعودی در نظر می گیرند.

نمودار قیمت ۳ روزه برای AXS/USD که دارای الگوی نزولی است.منبع: Trading View

ادامه روند بازیابی AXS قیمت را از وضعیتی که از ماه می ۲۰۲۲ ادامه داشته است خارج کرده است.

در تئوری، چنین حرکتی می‌تواند به این معنا باشد که قیمت می‌تواند با حداکثر ارتفاع گوه افزایش یابد که تقریباً ۷۰ درصد بیشتر از قیمت فعلی است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا