اخبار ارز دیجیتال

۳ دلیلی که ممکن است گاوهای بیت کوین از گزینه های ۴.۲ میلیارد دلاری منقضی شوند این هفته منقضی می شوند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با وجود ۴.۲ میلیارد دلار گزینه BTC که در ۳۱ مارس منقضی می شود، گاوها با وجود هفته ها اقدامات نظارتی سختگیرانه در بخش کریپتو، موقعیت خوبی برای کسب سود دارند.

مقررات همچنان یکی از نگرانی های اصلی برای گاوهای بیت کوین است، به خصوص پس از اینکه کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) از بایننس به دلیل نقض قانون معاملات و مشتقات شکایت کرد. قانون‌گذاران از بایننس می‌خواهند که سود معاملات، درآمدها، حقوق‌ها، کارمزدها، وام‌ها و کارمزدهای دریافتی از شهروندان آمریکایی را بازپرداخت کند و جریمه‌های مدنی را برای تخلفات بپردازد.

پس از اینکه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو گفت، افزایش قیمت بیت کوین دیگر حرکتی پیش فرض برای مهار تورم نیست، افزایش قیمت بیت کوین منعکس کننده تغییر احساسات به سمت دارایی های ریسک است. بانک مرکزی متوجه شد که شرایط فعلی احتمالا “شرایط اعتباری برای خانوارها و مشاغل را تشدید می کند و بر نتایج اقتصادی تاثیر می گذارد.”

افزایش نرخ بهره جذابیت خرید سهام و کالاها را کاهش می دهد زیرا سرمایه گذاران اوراق قرضه می توانند درآمد بیشتری کسب کنند. در نتیجه، با معکوس کردن استراتژی و افزودن ۳۳۹ میلیارد دلار بدهی در دو هفته، فدرال رزرو تصمیم گرفت بحران بانکی را مهار کند. این می تواند منجر به خارج شدن تورم از کنترل شود.

با توجه به سناریوی افزایش دارایی های پرخطر، گاوهای بیت کوین می توانند در انقضای اختیار ماهانه روز جمعه تا ۱.۴ میلیارد دلار درآمد کسب کنند.

خرس‌های بیت‌کوین کاملاً بی‌قرار گرفتار شدند

سود باز برای گزینه های منقضی شده در ۳۱ مارس ۴.۲ میلیارد دلار است، اما تعداد واقعی کمتر است زیرا سطح قیمت های مورد انتظار زیر ۲۶۵۰۰ دلار است. زمانی که بیت کوین بین ۱۲ تا ۱۷ مارس ۳۲ درصد افزایش یافت، این معامله گران شگفت زده شدند.

بیت کوین Options سود باز را در ۳۱ مارس جمع می کند. منبع: CoinGlass

نسبت تماس به فروش ۱.۳۴ نشان دهنده عدم تعادل بین ۲.۴ میلیارد دلار سود باز تماس (خرید) و ۱.۸ میلیارد دلار گزینه فروش (فروش) است. با این حال، اگر قیمت بیت کوین در ۳۱ مارس در ساعت ۸:۰۰ صبح UTC نزدیک به ۲۸۰۰۰ دلار باقی بماند، این گزینه های فروش (فروش) تنها با قیمت ۲۵ میلیون دلار در دسترس خواهند بود. تفاوت این است که اگر بیت کوین در زمان انقضا بالاتر از آن سطح معامله شود، حق فروش بیت کوین به قیمت ۲۶۰۰۰ دلار یا ۲۷۰۰۰ دلار بی فایده است.

گاوها برای کسب سود رکوردشکنی ۱.۴ میلیارد دلاری، ۲۹۰۰۰ دلار را هدف قرار داده اند

در زیر چهار سناریوی محتمل بر اساس عملکرد قیمت فعلی آورده شده است. تعداد قراردادهای اختیار خرید (خروجی) و فروش (نزولی) موجود در ۳۱ مارس به قیمت منقضی شده بستگی دارد. عدم تعادل به نفع هر دو طرف یک سود نظری است.

  • ۲۵۰۰۰ تا ۲۶۰۰۰ دلار: ۲۷۲۰۰ تماس در مقابل ۱۲۷۰۰ تماس. نتیجه خالص مزیت ۳۶۰ میلیون دلاری برای سهام فراخوانی ( صعودی ) بود.
  • ۲۶۰۰۰ تا ۲۷۰۰۰ دلار: ۳۲۳۰۰ تماس در مقابل ۸۵۰۰ تماس. نتیجه خالص مزیت ۶۲۰ میلیون دلاری برای سهام فراخوانی ( صعودی ) بود.
  • ۲۷۰۰۰ تا ۲۸۰۰۰ دلار: ۳۸۱۰۰ تماس در مقابل ۳۰۰۰ تماس. گاوها مزیت خود را به ۱.۲ میلیارد دلار افزایش می دهند.
  • ۲۸۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار: ۴۸۳۰۰ تماس در مقابل ۴۰۰ تماس. گاو نر با سود ۱.۴ میلیارد دلاری تسلط دارد.

این تخمین تقریبی گزینه‌های خرید مورد استفاده در شرط‌بندی‌های صعودی را در نظر می‌گیرد و گزینه‌های فروش را فقط در معاملات خنثی تا نزولی استفاده می‌کند. با این حال، این ساده سازی بیش از حد، استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را نادیده می گیرد.

به عنوان مثال، یک معامله‌گر می‌توانست یک گزینه تماس را بفروشد و عملاً بیش از یک قیمت مشخص در معرض منفی بیت کوین قرار بگیرد، اما متأسفانه هیچ راه آسانی برای تخمین این تأثیر وجود ندارد.

مربوط: “قطعا صعودی نیست” – افزایش ۷ درصدی قیمت بیت کوین نتوانست معامله گران را متقاعد کند

بهترین امید خرس ها به FUD نظارتی است

گاوهای بیت کوین باید قیمت را تا ۳۱ مارس به بالای ۲۹۰۰۰ دلار برسانند تا سود احتمالی ۱.۴ میلیارد دلاری را تضمین کنند. از سوی دیگر، بهترین شرط Bear، FUD برای تشدید مقررات در مورد استیبل کوین‌ها و صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال است که تاکنون نتیجه‌ای نداشته است.

با توجه به حرکت صعودی ناشی از ناتوانی فدرال رزرو برای ادامه افزایش نرخ بهره، گاوها برای انقضای اختیار ماهانه بیت کوین در ماه مارس موقعیت خوبی دارند. احتمالاً این دستاوردها برای تقویت بیشتر حمایت ۲۸۰۰۰ دلاری استفاده خواهد شد، بنابراین نتیجه مورد انتظار برای خرس‌ها نگرانی خاصی دارد.

بیت کوین (BTC) در ۱۰ روز گذشته حدود ۲۸۰۰۰ دلار در نوسان بوده است، در حالی که ارز دیجیتال نسبت به سال گذشته ۷۰.۵ درصد رشد داشته است. تا ۱۷ مارس، بیت کوین زیر ۲۵۰۰۰ دلار معامله می شد. این توضیح می دهد که چرا نزولی ترین شرط ها روی انقضای آپشن ۴.۲ میلیارد دلاری مارس زیر ۲۶۵۰۰ دلار انجام شده است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا