اخبار ارز دیجیتال

۳ دلیل برای اینکه بیت کوین (BTC) می تواند ۴۵۰۰۰ دلار را بشکند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

صعود بیت کوین به بالای ۴۵۰۰۰ دلار حتی چند روز پیش هم پیش بینی نشده بود. اما مطمئناً احساسات بازار را افزایش می دهد. در اینجا سه ​​دلیل اصلی برای افزایش این افزایش در نمودار بیت کوین/دلار وجود دارد:

تاثیر ETF بیت کوین

جریان‌های مثبت اخیر در بازار بیت‌کوین را می‌توان تا حدی به تأثیرات موجی ETF بیت‌کوین نسبت داد. در حالی که به نظر می رسد فشار فروش Grayscale در حال کاهش است، ارائه دهندگان ETF جایگزین به طور مداوم جریان های ورودی قابل توجهی را گزارش می کنند.

https://www.tradingview.com/
نمودار BTC/USD از TradingView

روایت رو به رشد لایه ۲ بیت کوین

روایت پیرامون راه‌حل‌های لایه ۲ بیت‌کوین (L2) در حال جلب توجه است، که نشان‌دهنده علاقه فزاینده به پتانسیل بیت‌کوین فراتر از نقش آن به‌عنوان یک ذخیره‌کننده ارزش است. با ظهور BitVM و سایر پروژه های L2، بیت کوین آماده است تا همه کاره تر شود و تراکنش های سریع تر و مطمئن تر را امکان پذیر کند.

جریان سرمایه خطرپذیر و شتاب توسعه دهندگان

علاقه مجدد سرمایه گذاران خطرپذیر و جامعه توسعه دهندگان باعث تغییر لرزه ای در فضای بیت کوین شده است. پروژه هایی که شش ماه پیش در یافتن منابع مالی با مشکل مواجه بودند، اکنون تقاضای شدیدی دارند. تزریق سرمایه یک رأی اعتماد قوی به آینده برنامه های کاربردی بیت کوین و راه حل های L2 است که نشان دهنده تجدید حیات نوآوری در اکوسیستم بیت کوین است.

تجزیه و تحلیل عمیق تر از قیمت بیت کوین قدرت ادغام دارایی را بالاتر از سطوح پشتیبانی کلیدی نشان می دهد. شکست اخیر بالای سطح ۴۵۰۰۰ دلار از یک مقاومت مستحکم به حمایت تبدیل شد که نشان دهنده چشم انداز صعودی برای بازار است. در آینده، حفظ پایدار بالاتر از این سطح می تواند مقاومت بعدی بیت کوین را نزدیک به ۴۷۰۰۰ دلار آزمایش کند. از منظر فنی، همگرایی میانگین های متحرک و افزایش حجم معاملات با این افزایش همراه است و حرکت صعودی دارایی را تقویت می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا