اخبار ارز دیجیتال

۳ دلیل که قیمت بهمن (AVAX) می تواند تا مارس ۲۰۲۳ دو برابر شود

آخرین افزایش قیمت AVAX پس از همکاری Avalanche با خدمات وب آمازون و بهبود بازار ارزهای دیجیتال صورت می گیرد.

بهمن (AVAX) سال ۲۰۲۳ را با افزایشی نزدیک به ۵۵ درصد در دو هفته اول آغاز کرد. و اکنون، ترکیبی از شاخص‌های فنی و بنیادی نشان می‌دهد که توکن تا ماه مارس به افزایش خود ادامه خواهد داد.

قیمت AVAX در حال انجام است

به نظر می رسد جفت AVAX/USD از می ۲۰۲۲ در حال شکل گیری یک الگوی گوه نزولی است و در حال حاضر وارد مرحله شکست این الگو می شود.

یک گوه نزولی زمانی تشکیل می‌شود که قیمت در محدوده‌ای قرار می‌گیرد که توسط خطوط روند نزولی همگرا تعیین شده است. این الگو می تواند پس از عبور قیمت از محدوده خود و چرخش به سمت بالا، تا فاصله بین انتهای بالایی و پایینی خط روند، به عنوان یک اصل تحلیل تکنیکال برطرف شود.

نمودار روزانه AVAX/USD با تنظیم گوه در حال سقوط.منبع: Trading View

با اعمال این تئوری در الگوی نزولی گوه AVAX، هدف شکست توکن حدود ۳۴ دلار خواهد بود که حدود ۱۱۵ درصد از سطح قیمت فعلی آن افزایش می‌یابد.

مشارکت آمازون Avalanche’s

زمانی که Ava Labs، توسعه‌دهنده شبکه Avalanche، به ارائه‌دهنده رسمی راه‌حل‌های بلاک چین برای خدمات وب آمازون (AWS) تبدیل شد، یک تنظیمات صعودی برای AVAX پدیدار شد.

به طور خاص، این شرکت ویژگی‌های جدیدی را پیاده‌سازی خواهد کرد که اجرای گره‌های Avalanche را برای توسعه‌دهندگان از طریق AWS Marketplace آسان‌تر می‌کند. علاوه بر این، توسعه دهندگان می توانند زیرشبکه های Avalanche را تنها با چند کلیک ایجاد کنند.

این مشارکت می‌تواند کاربرد Avalanche را در میان مشاغل و دولت‌ها در یک سناریوی عالی افزایش دهد و تقاضا برای توکن‌های AVAX را افزایش دهد. این چشم اندازها توکن بهمن را در بازه زمانی تنظیم شده ۲۴ ساعته نزدیک به ۳۰ درصد افزایش داد.

کلان سناریوی صعودی را تقویت می کند

راه اندازی گوه نزولی صعودی AVAX می تواند در بحبوحه بهبود پایه های اقتصاد کلان برای دارایی های پرریسک تر ظاهر شود و در ماه های آینده به نفع کل بازار ارزهای دیجیتال باشد.

به طور خاص، طبق نظرسنجی بلومبرگ، اقتصاددانان به اتفاق آرا انتظار کاهش در شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) دارند. در حالت ایده‌آل، کاهش تورم فدرال رزرو را از افزایش نرخ‌ها باز می‌دارد و سرمایه‌گذاران را با وجوه مازاد برای سرمایه‌گذاری در بازارهای پرریسک‌تر باقی می‌گذارد.

گزارش بعدی CPI در ۱۲ ژانویه منتشر خواهد شد. جی پی مورگان و چیس احتمال ۲۰ درصدی برای رسیدن تورم به ۶.۴ درصد در دسامبر را می بینند که منجر به افزایش ۳ تا ۳.۵ درصدی برای شاخص S&P 500 می شود. اگر تورم در محدوده ۶.۴٪ -۶.۵٪ باشد، شاخص می تواند ۱.۵-۲٪ افزایش یابد، سناریویی که شانس ۶۵٪ را ارائه می دهد.

برنامه بازی جی پی مورگان برای روز CPI.منبع: بلومبرگ

بنابراین، AVAX/USD ممکن است در کنار شاخص معیار ایالات متحده برای کاهش تورم افزایش یابد و حداقل تا جلسه ۳۱ ژانویه فدرال رزرو به افزایش خود ادامه دهد.

خطرات نزولی باقی می ماند

از سوی دیگر، AVAX نشانه‌هایی از بلاتکلیفی نزدیک به ۱۵.۷۵ دلار را نشان می‌دهد، سطح مقاومتی که در جلسه ژوئن تا نوامبر ۲۰۲۲ حمایت قوی را ارائه کرد.

مرتبط: هدف قیمت بیت کوین شامل کاهش ۱۴۰۰۰ دلاری جدید است زیرا پاول فدرال رزرو تورم را مهار می کند.

اگر قیمت نتواند به طور قاطع بالاتر از خط مقاومت بالا بسته شود، یک اصلاح به سمت حمایت بعدی نزدیک به ۱۰.۵۰ دلار محتمل است.

نمودار قیمت ۳ روزه برای AVAX/USD.منبع: Trading View

به عبارت دیگر، AVAX با خطر افت ۳۵ درصدی نسبت به سطح قیمت فعلی مواجه می‌شود که می‌تواند راه‌اندازی گوه در حال سقوط را کاملاً باطل کند.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا