🚨 اخبار ارز دیجیتال

۳ دلیل برای اینکه قیمت شیبا اینو (SHIB) برای رالی گاو نر آماده می شود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تلاش شیبا اینو (SHIB) برای معکوس کردن روند نزولی خود ترسناک‌تر از حد انتظار بوده است. در زمان نگارش مقاله، میم کوین با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۸۴۷ دلار معامله می شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۱۹ درصد کاهش داشته است. در بیشتر ماه ژانویه، شیبا اینو روند نزولی داشته و در چشم انداز فعلی ۱۴.۳۵ درصد نسبت به سال قبل (YTD) کاهش یافته است.

سه معیار به تجدید حیات SHIB اشاره دارد

سرمایه گذاران Shiba Inu، به ویژه آنهایی که HODLing برای بلندمدت دارند، اغلب پتانسیل SHIB را از دریچه ای متفاوت می بینند. بر اساس داده های IntoTheBlock، اگرچه قیمت و حجم معاملات در حال حاضر پایین است، اما سودآوری اساسی آدرس های SHIB در زمان نگارش مقاله از ۲۴ درصد که قبلا گزارش شده بود به ۲۵.۴۲ درصد افزایش یافته است.

همانطور که سودآوری بهبود می یابد، مشخص می شود که اوضاع آنقدر بد نیست که داده های سطحی در حال حاضر نشان می دهد. یکی دیگر از معیارهای مهم که نشان می‌دهد ممکن است یک گاو نر قریب الوقوع باشد، نرخ سوختگی است که در چند هفته گذشته به افزایش سهموی خود ادامه داده است. علیرغم لحظات کوچک نزولی، میلیون‌ها SHIB همچنان هر روز به کیف پول‌های مرده فرستاده می‌شوند که به ماهیت کاهش تورم دارایی می‌افزاید.

سوم، اقدامات نهنگ های شیبا اینو برای پتانسیل رشد بلندمدت آنها بسیار مهم شده است. نهنگ ها به انباشت SHIB ادامه دادند و کمبود عرضه ناشی از میزان سوختگی را تشدید کردند.

با این معیارها، تنها چیزی که شیبا اینو نیاز دارد تغییر موضع در چشم انداز کلی بازار قبل از انتشار رالی مورد انتظار خود است.

Shiba Inu و مسابقه پول میم

شیبا اینو همچنان از رقابت با رقبای کوین میم کوچکتر مانند PEPE و BONK جلوگیری می کند. با وجود بازار نامطلوب در حال حاضر برای اکوسیستم میم، Shiba Inu به پیشرفت در Shibarium و معرفی محصولات جدید به بازار، مانند ارائه خدمات نام SHIB که به تازگی معرفی شده است، ادامه داده است.

استراتژی شیبا اینو ساده است و شامل ایجاد زیرساخت های آن برای حفظ کشش پایدار تقاضا در دراز مدت است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا