اخبار ارز دیجیتال

۳ اشتباه بزرگی که هنگام معامله با قراردادهای آتی و گزینه های رمزنگاری باید از آنها اجتناب کنید

استراتژی‌های اهرمی و پوشش ریسک روش‌های قدرتمندی برای استفاده از قراردادهای مشتقه هستند، اما معامله‌گران معمولاً تسلیم این سه اشتباه بزرگ می‌شوند.

معامله گران تازه کار معمولاً به دلیل وعده بازدهی بالا، جذب بازارهای آتی و اختیار معامله می شوند. این معامله‌گران مبتدی می‌بینند که اینفلوئنسرها سودهای باورنکردنی کسب می‌کنند و در عین حال تبلیغات متعدد از مبادلات مشتقاتی که اهرم‌های ۱۰۰ برابری ارائه می‌دهند برای بیشتر افراد جذاب نیست.

معامله گران می توانند سود خود را به طور موثر از طریق قراردادهای مشتقه معمولی چند برابر کنند، اما چند اشتباه می تواند به سرعت رویای سودهای عظیم را به یک کابوس و یک حساب خالی تبدیل کند.حتی سرمایه گذاران باتجربه در بازار قربانی مشکلات خاصی در بازار ارزهای دیجیتال می شوند.

مشتقات ارزهای دیجیتال مشابه بازارهای سنتی عمل می کنند، زیرا خریداران و فروشندگان قراردادهایی را منعقد می کنند که به دارایی اساسی بستگی دارد. قرارداد بین مبادلات مختلف نه قابل انتقال است و نه قابل فسخ.

اکثر صرافی ها قراردادهای اختیار معامله را با قیمت بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) ارائه می دهند، بنابراین سود یا زیان شما بسته به حرکات قیمت دارایی متفاوت خواهد بود. قرارداد اختیار معامله همچنین حق خرید و فروش با قیمت از پیش تعیین شده را در تاریخ بعدی فراهم می کند. این به معامله گران اجازه می دهد تا استراتژی های اهرمی و پوشش ریسک ایجاد کنند.

بیایید سه اشتباه رایج را که باید هنگام معامله با قراردادهای آتی و اختیار معامله از آنها اجتناب کنیم، بررسی کنیم.

Convex می تواند حساب شما را بکشد

اولین مشکلی که معامله گران هنگام معامله مشتقات ارزهای دیجیتال با آن مواجه می شوند، تحدب نام دارد. در این شرایط، با تغییر قیمت دارایی پایه، ارزش حاشیه تغییر می‌کند. با افزایش قیمت بیت‌کوین، حاشیه سرمایه‌گذاران بر حسب دلار افزایش می‌یابد که امکان اهرم اضافی را فراهم می‌کند.

مشکل زمانی رخ می دهد که حرکت مخالف رخ می دهد و قیمت BTC سقوط می کند و در نتیجه حاشیه سپرده کاربر به دلار آمریکا کاهش می یابد. معامله گران اغلب هنگام معامله قراردادهای آتی و هنگامی که با افزایش قیمت بیت کوین، اهرم مالی توسط باد مخالف مثبت کاهش می یابد، بیش از حد هیجان زده می شوند.

نکته اصلی این است که معامله گران نباید موقعیت خود را صرفاً به دلیل تحویل ناشی از افزایش ارزش مارجین افزایش دهند.

حاشیه های جدا شده دارای مزایا و خطراتی هستند

صرافی‌های مشتقه از کاربران می‌خواهند که وجوه خود را از کیف پول معمولی خود به بازار آتی منتقل کنند و برخی از صرافی‌ها حاشیه جداگانه‌ای برای قراردادهای دائمی و ماهانه ارائه می‌دهند. معامله گران این گزینه را دارند که چندین موقعیت را در یک سپرده ارائه کنند یا وثیقه متقابل را انتخاب کنند، به این معنی که آنها از هم جدا هستند.

هر گزینه مزایای خود را دارد، اما معامله‌گران مبتدی به دلیل ناتوانی در مدیریت صحیح سپرده‌های مارجین سردرگم و منحل می‌شوند، اما اقدامات بیشتری برای جلوگیری از انحلال بیش از حد لازم است.

برای حل چنین مشکلاتی، همیشه باید از مارجین متقاطع استفاده کنید و در هر معامله دستی توقف ضرر را وارد کنید.

توجه داشته باشید که همه بازارهای آپشن نقد نیستند

یکی دیگر از اشتباهات رایج مربوط به معامله در بازار گزینه های غیر نقدشونده است. خرید و فروش گزینه های غیر نقدشونده هزینه های باز و بسته شدن پوزیشن ها را افزایش می دهد و به دلیل نوسانات بالای ارزهای دیجیتال، گزینه ها از قبل دارای هزینه هایی هستند.

معامله گران گزینه باید اطمینان حاصل کنند که علاقه باز آنها حداقل ۵۰ برابر تعداد مخاطبینی است که می خواهند معامله کنند. بهره باز نشان دهنده تعداد قراردادهای باز معامله شده قبلی با قیمت اعتصاب و تاریخ انقضا است.

درک نوسانات ضمنی همچنین می تواند به معامله گران کمک کند تا تصمیمات بهتری در مورد قیمت فعلی قرارداد اختیار معامله و چگونگی تغییر آن در آینده اتخاذ کنند. توجه داشته باشید که حق بیمه اختیار با نوسانات ضمنی بالاتر افزایش می یابد.

بهترین استراتژی این است که از خرید تماس ها و قرارهای با نوسان بیش از حد خودداری کنید.

یادگیری معاملات مشتقات زمان بر است، بنابراین معامله گران باید از کوچک شروع کنند و قبل از شرط بندی بزرگ، هر ویژگی و بازار را آزمایش کنند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا