اخبار ارز دیجیتال

۳ درس از نوسانات اخیر قیمت بیت کوین (BTC).

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین (BTC)، ارز دیجیتال پیشرو در جهان، بار دیگر نوسانات طبیعی خود را نشان داد زیرا قیمت آن پس از رسیدن به رکورد بالای ۶۹۰۰۰ دلار به ۵۸۰۰۰ دلار کاهش یافت. طبق آخرین داده های CoinMarketCap، بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۶۶۶۲۱ دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش ۵۴.۵ درصدی در ماه گذشته است.

از آنجایی که بیت کوین به ارتفاعات بی سابقه ای صعود می کند اما در مدت کوتاهی با کاهش شدید روبرو می شود، در اینجا سه ​​نکته کلیدی از اقدام اخیر قیمت بیت کوین آورده شده است:

فشار سودآوری ادامه دارد

عبارت «کم بخر، بالا بفروش» هنوز در بازار بیت کوین رایج است. آخرین اظهار نظر جان بولینگر، تاجر افسانه‌ای، بر اهمیت کسب سود در کاهش قیمت بیت‌کوین پس از افزایش آن به بالاترین سطح تاریخ، همانطور که در گزارش قبلی U.Today اشاره شد، تاکید کرد.

تخصص بولینگر در تجزیه و تحلیل بازار بینش ارزشمندی را ارائه می دهد، با این استدلال که در حالی که سودهای گاه به گاه انتظار می رود، کاهش اخیر سوالاتی را در مورد اهرم و حضور سرمایه گذاران ضعیف تر در بازار ایجاد می کند.

با صعود بیت کوین به بالاترین سطح جدید، سود گیرندگان ناگزیر ظاهر می شوند و قیمت آن را تحت فشار قرار می دهند. بنابراین، درک و پیش‌بینی این روندهای سودآور هنگام حرکت در بازار بیت کوین بسیار مهم است.

اصلاحات بازار اجتناب ناپذیر است

علیرغم افزایش بی‌سابقه بیت کوین پس از راه‌اندازی صندوق‌های قابل معامله در مبادلات (ETF) در ایالات متحده، دوره‌های خنک‌سازی یا اصلاح اجتناب‌ناپذیر است زیرا بازار همچنان به اصول مالی متعهد است.

ظهور اصلاحات به عنوان یادآوری نوسانات ذاتی در فضای کریپتو و اهمیت اتخاذ یک دیدگاه بلندمدت در میان نوسانات کوتاه مدت است. اصلاحات بازار چه به دلیل محدودیت های عرضه و چه به دلیل اشتیاق سوداگرانه، نقش مهمی در تنظیم مجدد ارزش بیت کوین و تقویت پایه های آن ایفا می کند.

مدیریت انتظارات در میان نوسانات

همانطور که علاقه مندان به بیت کوین رویای اهداف قیمت نجومی را در سر می پرورانند، مدیریت انتظارات در میان نوسانات بسیار مهم می شود. پیش‌بینی‌های قابل‌توجهی مانند پیش‌بینی سامسون موو مبنی بر اینکه بیت‌کوین به یک میلیون دلار می‌رسد، خبرساز شده و احساسات گمانه‌زنی را تقویت می‌کند.

اما راه رسیدن به چنین ارزش گذاری های بزرگی مملو از سکسکه و شکست است. تلاطم اخیر قیمت یادآور این است که سفر بیت کوین به بالاترین حد جدید یک مسیر خطی را دنبال نخواهد کرد.

در حالی که پیش‌بینی‌های مثبت دلگرم‌کننده هستند، تعدیل انتظارات و پذیرش واقعیت نوسانات بازار برای ایجاد ذهنیت سرمایه‌گذاری انعطاف‌پذیر حیاتی است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا