اخبار ارز دیجیتال

۳ دلیل کلیدی که چرا بیت کوین امسال به ۱۵۰۰۰۰ دلار می رسد: تام لی

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • به گفته لی، سه دلیل برای رسیدن بیت کوین به ۱۵۰۰۰۰ دلار
  • رابرت کیوساکی: بیت کوین تا ژوئن ۲۰۲۴ به ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید

تام لی، کارشناس Fundstrat انتظار دارد که قیمت بیت کوین در سال جاری سه برابر شود، همانطور که او در آخرین قسمت از Squawk Box CNBC به وضوح بیان کرد. سه دلیل اصلی وجود دارد که لی انتظار دارد بیت کوین امسال به رشد خود ادامه دهد.

پیش‌بینی لی از پیش‌بینی صعودی بیت‌کوین توسط رابرت کیوساکی پیروی می‌کند، جایی که او به ۱۰۰۰۰۰ دلار اشاره کرد.

به گفته لی، سه دلیل برای رسیدن بیت کوین به ۱۵۰۰۰۰ دلار

کارشناس Fundstrat سه عامل کلیدی را ذکر کرد که احتمالاً قیمت ارزهای دیجیتال پرچمدار جهان را در سال جاری افزایش می دهد. اولین مورد قبلاً اتفاق افتاده است. ETF های بیت کوین را شناسایی کنید. این محصولات قابل معامله در مبادلات به سرمایه گذاران این امکان را می دهند که بدون نیاز به خرید واقعی بیت کوین، روی قیمت بیت کوین شرط بندی کنند.

در ۱۱ ژانویه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار، به رهبری گری جنسلر، سرانجام در ۱۱ ژانویه برای شناسایی ETF های BTC چراغ سبز نشان داد. این برای ۱۱ ETF به طور همزمان صادق بود. لیست صادرکنندگان شامل برخی از بزرگترین شرکت های مدیریت صندوق در ایالات متحده است: BlackRock، Ark Invest، Fidelity، VanEck. طبق گزارش VanEck، آخرین حجم معاملات روزانه بیت کوین ETF 399,923,600 دلار بود.

لی اظهار داشت که ETF های بیت کوین شروع به خرید بیت کوین از بازار خواهند کرد و تقاضا برای این دارایی را افزایش خواهند داد.

تام لی گفت که دلیل دوم نزدیک شدن به نصف شدن بیت کوین است که یک شوک عرضه ایجاد می کند. رویدادهای نصف شدن برای ارزهای دیجیتال مبتنی بر اثبات کار هر چهار سال یکبار اتفاق می‌افتد. این مقدار بیت کوین ضرب شده در هر بلوک را به نصف کاهش می دهد. مقدار بیت کوین که در حال حاضر ۶.۲۵ است، پس از نصف شدن در ماه آوریل به ۳۱۲۵ بیت کوین کاهش می یابد.

سومین دلیل اصلی که احتمالاً محرک بزرگ قیمت بیت کوین است، نرخ بهره است که انتظار می رود فدرال رزرو شروع به کاهش آن کند. لی توضیح داد که نرخ های بهره پایین برای دارایی های پرریسک مفید است و بیت کوین از نظر وال استریت و بانک ها دارایی پرریسکی محسوب می شود.

رابرت کیوساکی: بیت کوین تا ژوئن ۲۰۲۴ به ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید

اوایل این هفته، رابرت کیوساکی، سرمایه‌گذار و کارآفرین، که برای بسیاری به عنوان نویسنده کتاب سواد مالی «پدر پولدار پدر فقیر» شناخته می‌شود، در اوایل سال جاری پیش‌بینی فوق‌العاده‌ای برای بیت کوین انجام داد.

او در توییتی کوتاه اعلام کرد که انتظار دارد تا ژوئن سال جاری قیمت طلای دیجیتال به ۱۰۰۰۰۰ دلار افزایش یابد. این تنها دو ماه پس از نصف شدن بیت کوین است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا