🚨 اخبار ارز دیجیتال

۳ ارز دیجیتال با سودآوری آدرس بیش از ۸۵٪

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ممکن است چشم‌انداز برخی سرمایه‌گذاران در سال جاری به دلیل انواع دارایی‌هایی که روی آنها شرط‌بندی می‌کنند، چندان امیدوارکننده به نظر نرسد. با نگاهی عمیق به روند قیمت پنج توکن برتر بر اساس ارزش بازار، سه دارایی متمایز برجسته می شوند که بیش از ۸۵٪ از کل آدرس ها در شبکه های مربوطه سودآور هستند.

این دارایی ها شامل بیت کوین (BTC)، ترون (TRX) و Immutable (IMX) است.

تجزیه و تحلیل داده های BTC، TRX و IMX

بر اساس داده‌های IntoTheBlock، سودآوری فعلی بیت‌کوین ۹۰.۶۶ درصد است و در مجموع ۴۷.۰۶ میلیون آدرس در حال حاضر موجود است. در حالی که داده ها نشان می دهد که هیچ آدرس BTC در حال حاضر ضرر ندارد، در مجموع ۴.۸۵ میلیون آدرس، یا ۹.۳۵ درصد، در نقطه سربه سر یا «در پول» هستند.

محصولات Spot Bitcoin ETF احتمالا در احیای مجدد سودآوری BTC نقش داشته اند.

ترون با وجود ارتباط قابل توجهی که با صنعت دارد، مسلماً یکی از کم ارزش‌ترین ارزهای دیجیتال در میان برترین ارزهای دیجیتال است. بر اساس داده های IntoTheBlock، سودآوری ارز دیجیتال به ۹۷.۵۱ درصد یا ۱۱۳.۴۸ میلیون آدرس رسیده است. در مقابل، در مجموع ۱.۴۵ میلیون آدرس، یا ۱.۲۵ درصد از کل آدرس ها، بی پول یا زیانده هستند، در حالی که ۱.۴۵ میلیون آدرس دیگر، یا ۱.۲۴ درصد از کل آدرس ها، زیانده هستند.

Immutable نیز سودآوری فوق العاده ای دارد، البته کمتر از بیت کوین و ترون. در حال حاضر بیش از ۵۵۵۰۰.۰۰ آدرس یا ۸۵.۵۸ درصد از کل آدرس ها سودآور هستند. بر این اساس، در حالی که آدرس‌های زیانده ۸۴۹۰ یا ۱۳.۰۷ درصد است، مجموع آن‌هایی که در پول هستند یا در نقطه سربه‌سر هستند، ۸۷۶ یا ۱.۳۵ درصد است.

سودآوری، معیار سلامتی خوب

سودآوری آدرس همچنان یک راه مهم برای ردیاب های رشد است تا بدانند یک دارایی چقدر سالم است. علیرغم یک چرخش قابل توجه، بهمن (AVAX) در سال گذشته امتیاز سودآوری زیر ۴۰ درصد را ثبت کرد.

در حالی که سه بیت بیت کوین، ترون و Immutable زنجیره های سودآور غالب هستند، این رقم تا حد زیادی ناپایدار است و ممکن است در آینده تغییر کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا