🚨 اخبار ارز دیجیتال

۲۸ میلیون XRP توسط نهنگ مرموز در میان افزایش قیمت کریپتو جابجا شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نهنگ اسرارآمیز تقریباً ۳۰ میلیون XRP به Bitstamp ارسال کرد
  • ریپل یک خرید تاریخی را اعلام کرد

طبق توییت اخیر Whale Alert، یک کارآگاه بلاک چین که نقل و انتقالات ارزهای دیجیتال بزرگ را ردیابی می کند، یک تراکنش ناشناس کمتر از ۲۰ ساعت پیش شناسایی شد.

این انتقال مرموز ده‌ها میلیون XRP را به پلتفرم معاملاتی متمرکز ارز دیجیتال Bitstamp سوق داد.

در همین حال، قیمت XRP پس از کاهشی که در اوایل این هفته تجربه کرد، تلاش کرد تا بهبود یابد.

نهنگ اسرارآمیز تقریباً ۳۰ میلیون XRP به Bitstamp ارسال کرد

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط ردیاب ارز دیجیتال فوق، در مجموع ۲۷,۹۵۰,۰۰۰ XRP به Bitstamp منتقل شد. این معادل ۱۴۷۴۱۱۸۳ دلار در فیات است.

در موضوع نظر، جامعه ارزهای دیجیتال تصور می‌کرد که این نهنگ ناشناس قصد دارد میلیون‌ها XRP خود را بفروشد. با این حال، برخی از کاربران خاطرنشان کردند که منبع این تراکنش غول فین‌تک ریپل لبز بوده است. در واقع، داده های ارائه شده توسط پلتفرم متمرکز بر XRP Bithomp نشان می دهد که کیف پول ارسال کننده XRP به Bitstamp به ریپل متصل است.

این تراکنش ممکن است مربوط به تراکنش‌های «ریپل پرداخت» باشد. این سرویس بر روی RippleNet اجرا می شود و از XRP برای تراکنش های سریع و کم هزینه در سراسر جهان استفاده می کند. قبل از پاییز گذشته، این سرویس نقدینگی درخواستی (ODL) نام داشت اما برای جذب مشتریان جدید تغییر نام داد.

Bistamp یکی از شرکای قدیمی خدمات پرداخت ریپل است.

ریپل یک خرید تاریخی را اعلام کرد

در ۱۳ فوریه، ریپل تصمیم خود را برای به دست آوردن یک پلتفرم برای دارایی‌های ارزهای دیجیتال Standard Custody & Trust Company اعلام کرد. این مرحله بیشتر بر تعهد ریپل به پذیرش انطباق با مقررات تاکید می کند. این به غول فین‌تک اجازه می‌دهد تا محصولات موجود خود را تقویت کند و محصولات جدید را کشف کند.

ریپل در حال حاضر نزدیک به ۴۰ مجوز انتقال پول (New York BitLicense) در سراسر ایالات متحده دارد. علاوه بر این، ریپل دارای مجوز از تنظیم کننده پولی سنگاپور است که توسط یک بانک ایرلندی صادر شده است. خرید جدید تعداد بیشتری از این موارد را به سبد رو به رشد شرکت اضافه خواهد کرد. این در حالی اتفاق می‌افتد که موسسات مالی در سراسر جهان پذیرش دارایی‌های رمزنگاری شده از پلتفرم‌های تحت نظارت را افزایش می‌دهند.

طبق آخرین بیانیه مطبوعاتی Ripple، Ripple و Standard Custody اکنون موسسات و مشاغل را قادر می‌سازند تا توکن‌سازی، ذخیره، انتقال و مبادله ارزش را انجام دهند. مونیکا لانگ، رئیس ریپل، گفت که خریدهای این شرکت راه‌حل‌های زیرساخت ارزهای دیجیتال آن را بیشتر تقویت می‌کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا