اخبار ارز دیجیتال

27 تریلیون دلار AUM متمرکز در بیت کوین و ارزهای دیجیتال: CoinShares CSO

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هشت موسسه مالی برتر علاقه مند به بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده با هم، دارایی خیره کننده 27 تریلیون دلاری را مدیریت می کنند.

حداقل 27 تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت موسسات مالی بزرگ ایالات متحده وجود دارد که آنها نیز “به شدت” در تلاش هستند تا مشتریان خود را در معرض بیت کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال قرار دهند.

در 26 ژوئن، Meltem DeMillers، مدیر ارشد استراتژی CoinShares اشاره‌ای به حرکت‌هایی در فضای دارایی‌های دیجیتال، از جمله پرونده‌سازی بیت‌کوین ETF نقطه‌ای BlackRock و راه‌حل مدیریت دارایی‌های رمزنگاری Fidelity، حداقل هشت بازیگر اصلی کرد. تاکید بر موسسات مالی.

سایرین عبارتند از JP Morgan، Morgan Stanley، Goldman Sachs، BNY Mellon، Invesco و Bank of America.

او گفت: “بسیاری از بزرگترین موسسات مالی در ایالات متحده به طور فعال برای دسترسی به چیزهایی مانند بیت کوین کار می کنند.”

در اوایل این ماه، بلک راک برای یک صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) در 16 ژوئن ثبت نام کرد که باعث شد تا انبوهی از پرونده‌های مشابه محصولات مشابه ایجاد شود و این گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اینکه بیت‌کوین در شرف «سازمان‌پذیری» است، افزایش داد.

با توجه به CoinGecko، قیمت بیت کوین در 24 ژوئن در بحبوحه افزایش اعتماد به بالاترین حد خود در سال 2023 یعنی 31185 دلار رسید.

اما دمیلرز گفت، در حالی که “سیستم در حال بهتر شدن است، هنوز هم بیشتر یک قطره است تا موج.”

لازم به ذکر است که رقم 27 تریلیون دلاری تخمینی از کل دارایی های تحت مدیریت در هشت موسسه است که احتمالاً تنها بخش کوچکی از آنها به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال اختصاص می یابد.

با این وجود، ویل کلمنته، یکی از بنیانگذاران تحقیقات بازتابی، هنوز پژواک کرد دیدگاه دمیلر، با اشاره به اینکه ارزش بازار بیت کوین زیر 600 میلیارد دلار است.

HSBC، BlackRock، Fidelity و Schwab در حال مذاکره در مورد 25 تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت هستند که به زودی برای خرید بیت کوین در دسترس خواهد بود.

سرمایه گذاران نهادی در حال حاضر به صندوق های مربوط به بیت کوین علاقه نشان می دهند. Cointelegraph گزارش می دهد که ProShares Bitcoin Strategy ETF (BITO) با بیش از یک میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت، بزرگترین ورودی هفتگی سال را داشته است.

مربوط: آیا ETF بیت کوین بلک راک “بهترین چیز” برای بیت کوین است یا خیر؟

در اوایل این هفته، میشل بومن، عضو هیئت مدیره فدرال رزرو، استدلال کرد که عدم اطمینان در مورد طبقات دارایی، مؤسسات مالی را در یک “خلاء نظارتی” به دام انداخته است و دلیل آن عدم وجود چارچوب نظارتی ارزهای دیجیتال مورد انتقاد قرار گرفت.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا